انتشار جزئیات مربوط به توسعه 30 میلیون دلاری شبکه اتریوم

بنیاد اتریوم خبر داد که سرمایه‌‌گذاری هنگفتی برای توسعه شبکه رمز ارز اتریوم صورت گرفته است. از مهم‌‌ترین اهداف این سرمایه‌‌گذاری می‌‌توان به جذب محققین آکادمیک اشاره کرد که مدت‌‌هاست مورد نظر پروژه‌‌های مختلف رمز ارز بوده است.

0 87

طبق اعلامیه‌‌ای رسمی در تاریخ 21 مه، بنیاد اتریوم (Ethereum Foundation) جزئیاتی را در مورد توسعه 30 میلیون دلاری شبکه اتریوم منتشر کرده است که سال آینده طی سه مرحله صورت خواهد گرفت.

پروژه‌‌های آینده 19 میلیون دلار، پروژه‌‌های فعلی 8 میلیون دلار و پشتیبانی از توسعه‌‌دهندگان 3 میلیون دلار به خود اختصاص داده‌‌اند. بخش زیادی از این سرمایه‌‌ها به پروژه‌‌ اتریوم 2.0 شامل تیم‌‌های کلاینت، تحقیق، سندسازی، ارتباطات و پروژه‌‌های لایه دوم مانند Plasma تعلق خواهد گرفت.

پروژه پلاسما که برای اولین بار توسط ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) و جوزف پوون (Joseph Poon) در سال 2017 معرفی شد، یکی از راه‌‌حل‌‌های مقیاس‌‌پذیر است که از قراردادهای هوشمند بهره می‌‌برد. بر طبق اوراق سفیدPlasma، این پروژه “بلاک چین را قادر خواهد ساخت طیف وسیعی از اپلیکیشن‌‌های غیرمتمرکز را به صورت جهانی ارائه دهد.”

بنیاد اتریوم اولین بار در نشست ConsenSys در تاریخ 10 مه از اختصاص بودجه 30 میلیون دلاری توسعه شبکه اتریوم خبر داد. آیا میاگوچی، مدیر اجرایی این سازمان اذعان داشت که بنیاد اتریوم قصد دارد شراکت آکادمیک در اتریوم را بیشتر کند که به نوبه خود باعث جذب محققین و توسعه‌‌دهندگان برتر و همچنین تیم‌‌ها و سازمان‌‌های آکادمیک خواهد شد.

همانطور که کوین‌‌تلگراف قبلا نیز گزارش داده است، بنیاد اتریوم راه‌‌اندازی وب‌‌سایت خود را در اواخر ماه آوریل اعلام کرد که از آن برای محتوای تولید شده توسط اتریوم مانند سندسازی و راهنمایی در مورد نحوه استفاده از ابزارهای اتریوم استفاده خواهد شد.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.