امارات متحده عربی، بزرگ‎ترین مشارکت کننده در فروش توکن‎های رمز ارز در جهان

طبق اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت CoinSchedule، امارات متحده عربی (UAE) در سال جاری بزرگترین مشارکت کننده در فروش توکن‎های رمز ارز در جهان بوده است. رشد چشمگیر سرمایه گذاری رمز ارز در امارات متحده عربی در حالی رخ داده که این کشور در سال 2018 حتی در 10 کشور برتر سرمایه گذار نیز جایی نداشته است.

0 89

طبق اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت CoinSchedule، امارات متحده عربی (UAE) در سال جاری بزرگترین مشارکت کننده در فروش توکن‎های رمز ارز در جهان بوده است.

بیش از 25% سرمایه‎های جمع‎آوری شده از آغاز سال 2019 تاکنون (210.5 میلیون دلار)، از کشورهای حوزه خلیج فارس بوده است.

رتبه‎های دوم و سوم سرمایه گذاری، به ترتیب به جزایر کیمن (Cayman Islands) با 103.8 میلیون دلار و سنگاپور با 89.7 میلیون دلار اختصاص دارد.

ایالات متحده امریکا که برای مدت طولانی بر فروش توکن‎ها سلطه داشت، با احتساب سرمایه‎های جمع‎آوری شده از ابتدای ژانویه، اکنون به جایگاه ششم این رتبه بندی سقوط کرده است. سرمایه گذاران امریکایی مبلغی معادل 37.2 میلیون دلار (یک پنجم سرمایه گذاری همتایان اماراتی خود) را به سرمایه گذاری در فروش توکن‎ها اختصاص داده‎اند.

رشد چشمگیر سرمایه گذاری رمز ارز در امارات متحده عربی در حالی رخ داده که این کشور در سال 2018 حتی در 10 کشور برتر سرمایه گذار نیز جایی نداشته است.

Alex Buelau مدیرعامل شرکت CoinSchedule با بررسی دقیق ICOهای ماه‌های اخیر در ایالات متحده، در مصاحبه با بلومبرگ اظهار داشت:

ما شاهد ادامه مهاجرت سرمایه گذاران رمز ارز از ایالات متحده، به علت نگرانی‎های قانونی آنان هستیم.

طبق گزارش بلومبرگ، دو مورد از بزرگ‎ترین فروش‎های توکن، امارات متحده را به صدر رتبه بندی CoinSchedule رسانده است. اولین مورد GCBIB است که در حال توسعه محصولات بانکی برای کاربران رمز ارز است و دومین مورد، بولتن کوین (Bolton Coin) است؛ کسب و کاری که امکان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و ماینینگ رمز ارزها را ارائه می‎دهد.

اطلاعات منتشر شده توسط CoinSchedule درباره کشورهای دارنده بیشترین فروش توکن، داستان دیگری نقل می‎کند. در این رده بندی سنگاپور از ابتدای سال جاری با 12 مورد فروش توکن پیشتاز است و پس از آن انگلیس با 9 مورد و ایالات متحده با 7 مورد در رده‎های بعدی قرار دارند.

کشور امارات در تلاش است تا با تهیه قوانین جدید رمز ارزها، به کشوری پیشتاز و مقصد نهایی کسب و کارهای مرتبط با بلاک چین تبدیل شود. در ماه ژانویه امارات متحده عربی و عربستان صعودی برنامه مشترک خود را برای ایجاد یک رمز ارز جدید با هدف تسهیل معاملات برون مرزی بین دو کشور، اعلام کردند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.