افزوده شدن پشتیبانی از شاخص کریپتو HB10 متعلق به صرافی Huobi در TradingView

شاخص مبتنی بر رمز ارز HB10 از صرافی کریپتوی بزرگ Huobi در TradingView، که یک بستر عمده اطلاعات و تحلیل مالی برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران است، فهرست شده است. این خبر در اطلاعیه مطبوعاتی ۴ مارس صرافی Huobi منتشر شد.

0 84

HB10 که نشان‌دهنده صندوقی شامل ۹ رمز ارز پیشرو از لحاظ حجم معاملاتی است، سال گذشته از طریق بستر Huobi Pro راه‌اندازی شد. بنا بر گزارش‌ها، هدف HB10 «کمک به کاربران به تجربه بازار دارایی‌های دیجیتال با تخصیص سرمایه‌ای نسبتا پایین و همچنین ارائه تنوع بیشتر در جفت‌های معاملاتی سکه‌های تشکیل‌دهنده سبد سرمایه آن‌ها است.»

بر اساس اظهارات اخیر این صرافی، در پشتیبانی از HB10، بستر TradingView همچنین تمام جفت‌های معاملاتی سکه به سکه Huobi را نیز اضافه کرده است. این امر کاربران قادر می‌سازد تا در آربیتراژ و سایر انواع معامله شرکت کنند.

لیویو ونگ (Livio Weng)، مدیر عامل شرکت Huobi Global، گفت که این مرحله نشان‌دهنده استفاده گسترده‌تر از رمز ارز‌ها است و اظهار داشت که:

این فقط یک آغاز است. با اضافه شدن سکه‌ها و جفت‌های جدید به Huobi Global، این موارد در TradingView نیز نمایش داده خواهند شد

ماه گذشته، Huobi Global پشتیبانی از USDT)Tether) (یک استیبل‌کوین مبتنی بر بلاکچین اتریوم (ETH) متصل به دلار آمریکا) را راه اندازی کرد. بنابراین Huobi ارائه خدمات واریز و برداشت به USDT را هم با استفاده از پروتکل لایه Omni مبتنی بر بیت کوین (BTC) و همچنین با بکارگیری شیوه جدیدتر مبتنی بر بلاکچین اتریوم توکن ERC20 آغاز کرد.

پیش از آن، Huobi.com، شریک آمریکایی Huobi، خدمات معامله فیات به کریپتو را با پشتیبانی اولیه از سه جفت معاملاتی با دلار آمریکا، شامل رمز ارز‌های عمده BTC، ETH و USDT، و همچنین پشتیبانی از واریز و برداشت دلار آمریکا عرضه کرده بود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.