افزایش قیمت کاردانو بعد از آپدیت shelley

در حالی که به هاردفورک کاردانو نزدیک می‌شویم گمانه زنی در مورد تغییرات احتمالی قیمت آن ادامه دارد. گروهی بر این باورند با حمایتی که از آن صورت گرفته به راحتی افزایش ۱۵ درصدی را پشت سر خواهد گذاشت و از سوی دیگر بعضی تصور می‌کنند این حمایت، تلاشی برای افزایش قیمت آن به صورتی مصنوعی است. تحلیل‌ها حاکی از حمایت‌های قوی بازار رمز ارز از این توکن است.

1 141

هاردفورک کاردانو (ADA) قرار است اواخر امروز اتفاق بیفتد و می‌تواند قیمت ADA را به طور ناگهانی افزایش دهد. داده‌های اینتو دبلاک (IntoTheBlock) حاکی از آن است که تقاضای فعلی برای این توکن به قوت خود باقی می‌ماند و مانعی بر سر راه ADA  برای افزایش ۱۵ درصدی آن وجود نخواهد داشت. درصورتی که آپدیت شلی (Shelley) با بهسازی همراه باشد، حمایت قوی در۰،۱۲ دلار می‌تواند این کوین را از سقوط حفظ کند.

هاردفورک شلی قیمت ADA را مرکز توجهات ساخته است

با فرصت چند ساعته‌ای که به هاردفورک شلی باقی مانده است، به نظر می‌رسد توجه صنعت رمز ارزها به ADA (توکن بومی بلاک چین کاردانو) جلب شده باشد. چنین قدم سرنوشت‌سازی برای غیرمتمرکز سازی مطمئناً تأثیر چشمگیری بر توکن اصلی این بلاک چین خواهد گذاشت؛ اما ماهیت خود این اثر، هنوز محل اختلاف است.

این هاردفورک در نهایت سهام‌‌گذاری (یا استیکینگ در مدل اثبات سهام) ADA را در دسترس عموم قرار می‌دهد که به باور بسیاری، موتور محرکه این افزایش قیمت خواهد بود. اما به باور دیگران انقباضی در راه است؛ تصور آنان این است که هاردفورک شلی تلاشی برای پامپ کردن قیمت ADA بوده و دستاورد چشمگیری به دنبال نخواهد داشت.

در حالی که صحت و سقم مورد اول در بلند مدت معلوم می‌شود، در مورد دوم داده‌های اخیر شرکت تحلیلی IntoTheBlock نشان می‌دهد که احتمال انقباض بعد از به روز رسانی شلی بسیار اندک است.

تقاضای ثابت و حمایت قوی از ADA

طبق تحلیل IntoTheBlock ، اگر تقاضای فعلی ADA در روزهای آینده به همین منوال پیش برود تأمین موجودی تقریباً مانعی بر سر راه جهش قیمت نخواهد بود. شاخص IOMAP نشان می‌دهد که ADA می‌تواند با افزایش ۱۵ درصدی به ۰،۱۶۵ دلار برسد.

تحلیل تقاضای ADAهمین داده‌ها نشان می‌دهد که اگر ADA قرار باشد بعد از صعود (بعد از Shelley) عقب نشینی داشته باشد برای بیشتر سهام داران تهدید جدی نخواهد بود. بیش از ۴۳۶۸۰ آدرس، ADA را با قیمت ۰،۱۲۲ تا ۰،۱۴۱ دلار خریده‌اند که نشان می‌دهد در پایین طیف از آن به خوبی حمایت می‌شود. از این روی هر انقباض احتمالی قیمتی که متعاقب هاردفورک شلی اتفاق بیفتد، در اطراف قیمت ۰،۱۲۴ متوقف خواهد شد و کوتاه مدت خواهد بود.

منبع: cryptoslate.com

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. […] افزایش قیمت کاردانو بعد از آپدیت shelley اولین بار در فینمگ – مجله مالی اقتصادی. پدیدار […]