افزایش قیمت رمز ارزهای برتر و رسیدن بیت کوین به ۱۱۵۰۰

طی ۲۴ ساعت گذشته، اغلب ۲۰ رمز ارز برتر بازار به سود ملایم روزانه دست یافتند و قیمت بیت کوین به مرز ۱۱۵۰۰ دلار رسید. چین لینک (LINK) با ۴ درصد کاهش، LEO با ۲.۳ درصد کاهش، و ATOM با ۱ درصد کاهش، تنها رمز ارزهای نزولی در میان ۲۰ رمز ارز برتر بازار بودند.

0 86

افزایش قیمت رمز ارزهای برتر

شنبه ۶ جولای، تقریباً اغلب ۲۰ رمز ارز برتر به سود ملایم روزانه دست یافتند و همزمان بیت کوین به مرز ۱۱۵۰۰ دلار رسید.

افزایش قیمت رمز ارزهای برتر و رسیدن بیت کوین به 11500

چارت مقایسه قیمت رمز ارزها؛ منبع: Coin360

طبق آمار سایت Coin360 بیت کوین با سه درصد رشد روزانه، در حال حاضر با قیمت ۱۱۴۸۶ دلار معامله می‎شود. نمودار قیمت هفتگی قیمت این کوین ۷.۶۸ درصد کاهش را نشان می‎دهد.

افزایش قیمت رمز ارزهای برتر و رسیدن بیت کوین به 11500

نمودار قیمت ۷ روزه بیت کوین؛ منبع: Coin360

بر اساس گزارش اخیر صرافی رمز ارز بایننس (Binance)، همبستگی قیمت بیت کوین به سایر رمز ارزها در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ کاهش یافته است؛ چرا که در روند گاوی اخیر، احتمال «مهاجرت به کیفیت (فروش دارائی‎های پر ریسک و خرید دارایی‎های امن‎تر)» تقویت شده است.

اتر (ETH) به عنوان بزرگترین آلتکوین (از لحاظ ارزش بازار) جایگاه قبلی خود را در ۳۱.۱ میلیارد دلار، حفظ کرده است. در حال حاضر، دومین آلتکوین برتر بازار، XRP (ریپل) است که ۱۶.۸ میلیارد دلار ارزش دارد.

داده‎های سایت Coin360 حاکی از آن است که ارزش اتر در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۰.۶۷ درصد رشد داشته است. در حال حاضر اتر با قیمتی در حدود ۲۹۲ دلار معامله می‎گردد. در هفته اخیر، ارزش این کوین ۵.۸۲ درصد کاهش یافت.

افزایش قیمت رمز ارزهای برتر و رسیدن بیت کوین به 11500

نمودار قیمت ۷ روزه اتر؛ منبع: Coin360

همانطور که کوین تلگراف در روز گذشته گزارش داد، جاستین دریک (Justin Drake) محقق پروژه اتریوم ۲.۰ در بنیاد اتریوم اعلام کرد که عرضه اتر تا سال ۲۰۲۱ به یک دهم کاهش خواهد یافت.

رمز ارز XRP طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد رشد یافته و در حال حاضر در حدود ۰.۳۹۹ دلار معامله می‎شود. این کوین در طول هفته اخیر ۵.۷۵ درصد کاهش قیمت داشته است.

افزایش قیمت رمز ارزهای برتر و رسیدن بیت کوین به 11500

نمودار قیمت ۷ روزه XRP

در میان ۲۰ رمز ارز برتر بازار، تنها ارزهایی که با کاهش قیمت روبرو بوده‎اند، عبارتند از : چین لینک (LINK) با ۴ درصد کاهش، LEO با ۲.۳ درصد کاهش، و ATOM با ۱ درصد کاهش.

در حال حاضر ارزش کلی بازار تمامی رمز ارزها ۳۲۷ میلیارد دلار گزارش شده است که ۴.۹۲ درصد نسبت به ارزش گزارش شده در هفته قبل کاهش یافته است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.