افزایش قیمت بیت کوین‌‌ به 30,000 دلار تا پایان سال 2019!

بازار گاوی فعلی رمز ارزها امیدهای زیادی را در دل سرمایه‌‌گذاران این بخش زنده کرده است. تاکنون پیش‌‌بینی‌‌های زیادی در مورد قیمت بیت کوین‌‌ در عرض دو سال آینده صورت گرفته‌‌ که بیشتر آنها مثبت هستند. مدیرعامل Kenetic نیز در آخرین صحبت‌‌های خود به قدرت بیت کوین‌‌ اشاره کرده و معتقد است که ارزش این رمز ارز تا پایان سال جاری میلادی به 30,000 دلار خواهد رسید.

0 114

بنیان‌‌گذار شرکت سرمایه‌‌گذاری بلاک چینی Kenetic واقع در هنگ‌‌کنگ بر این باور است که قیمت بیت کوین‌‌ افزایش می‌یابد و تا انتهای سال 2019 از مرز 30,000 دلار خواهد گذشت. جهان چو (Jehan Chu) سخنان خود را روز 28 مه در مصاحبه با بلومبرگ مطرح کرد.

طبق گفته‌‌های چو، بازار گاوی بیت کوین‌‌ و رمز ارزهای دیگر به دلیل سه عامل عمده در سال 2019 ادامه خواهد داشت. بکارگیری گسترده‌‌ رمز ارزها توسط ابرشرکت‌‌های جهان مانند فیسبوک، جی‌‌پی مورگان، راکوتن و فیدلیتی در میان این عوامل قرار دارد.

چو اضافه کرد که پیش‌‌بینی گاوی وی مبتنی بر این روند است که صنعت کریپتو می‌‌تواند داستان بسیار بهتری را نسبت به آن چیزی رقم بزند که سرمایه‌‌‌‌گذاران IPO (عرضه اولیه سهام) تاکنون تجربه کرده‌‌اند.

وی در نهایت به Halving بیت کوین‌‌ – فرآیند تقسیم تعداد پاداش‌‌ها به ازای هر بلاک به منظور حفظ ذخیره کلی بیت کوین‌‌ – اشاره کرد که پیش از این بارها باعث بالا رفتن قیمت‌‌ها شده است.

چو بدین صورت نتیجه‌‌گیری کرد:

ترکیبی از این سه عامل می‌‌تواند ما را به قیمت 30,000 دلاری در آینده‌‌ای نه چندان دور برساند.

چو در مصاحبه خود به یکی از مورد انتظارترین رویدادها در صنعت کریپتو نیز اشاره کرد – تایید صندوق‌‌ قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوینی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC).

چو اذعان داشت که انتظار ندارد ETF بیت کوین‌‌ به این زودی‌‌ها تایید شود و اینکه “بدون توجه به اینکه ETF همین فردا تایید شود، یا اینکه به ده سال زمان نیاز داشته باشد”، توجه و سرمایه‌‌گذاری ابرشرکت‌‌های جهانی می‌‌تواند صنعت رمز ارزها را به پیش ببرد.

نظر شما چیست؟ آیا افزایش قیمت بیت کوین‌‌ تا پایان سال 2019 به رکورد 30000 دلار خواهد رسید؟

 

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.