اعلام پشتیبانی Coinbase Pro از توکن Chainlink

صرافی رمز ارز Coinbase Pro پشتیبانی خود را از توکن چین لینک (Chainlink) اعلام کرد. طبق اعلامیه منتشر شده در وبلاگ رسمی این صرافی، توکن LINK با دلار امریکا (LINK/USD) و نیز با اتر (LINK/ETH) قابل معامله خواهد بود.

0 133

صرافی رمز ارز Coinbase Pro با انتشار پستی در وبلاگ رسمی خود در تاریخ ۲۶ ژوئن، پشتیبانی خود را از توکن چین لینک (Chainlink) اعلام کرد.

کوین بیس دو جفت معاملاتی را برای توکن‎ پلتفرم قرارداد هوشمند چین لینک (LINK)، در پلتفرم معاملات حرفه‎ای خود لیست کرد.

طبق این اعلامیه، توکن LINK با دلار امریکا (LINK/USD) و نیز با اتر (LINK/ETH) قابل معامله خواهد بود. در این پست اشاره شده است که این توکن در تمامی حوزه‎های تحت پوشش این صرافی به استثنای ایالت نیویورک، در دسترس خواهد بود.

طبق این اعلامیه، Coinbase Pro به صورت مرحله‌ای ۴ گزینه برای LINK در نظر گرفته است. (۱) فقط انتقال، (۲) فقط ارسال، (۳) فقط محدودسازی و (۴) تجارت کامل. برای ۳ گزینه اول، کاربران می‎توانند به ترتیب، LINK را در حساب‎ Coinbase Proی خود قرار دهند، اوردرهای محدود کننده ارسال نمایند، و منتظر تطبیق اوردرها بمانند.

این اعلامیه همچنین اظهار داشته است که بروزرسانی‎های مرحله به مرحله از طریق توئیتر اطلاع رسانی خواهند شد. در حال حاضر Coinbase Pro فقط آغاز مرحله انتقال (transfer-only) را اعلام نموده است.

طبق چیزی که در خبرها اعلام شده، LINK یک توکن بومی ERC-20 در شبکه اوراکل غیرمتمرکز چین لینک است. بر اساس وایت پیپر چین لینک، LINK توکنی است که برای پرداخت ها، در قراردادهای هوشمند اتریوم پشتیبانی شده در چین لینک مورد استفاده قرار می‎گیرد:

کاربران قراردادهای هوشمند در شبکه‎هایی نظیر اتریوم، برای استفاده از نودهای چین لینک باید با استفاده از توکن LINK هزینه مورد نظر را به اپراتور نود انتخاب شده بپردازند. هزینه‎ها توسط اوپراتور نود و بر اساس تقاضا برای منابع خارج از زنجیره (فراهم شده توسط چین لینک) و همچنین عرضه سایر منابع مشابه تعیین می‎گردد.

طبق گزارش‎ها، شبکه چین لینک از تمامی قراردادهای هوشمند اتریومی که مبتنی بر ورودی‎هایی از منابع داده خارجی، API ها، و سیستم‎های پرداخت هستند، پشتیبانی می‎کند. طبق اعلام وبسایت چین لینک:

هر داده‎ای پیش از آن که مورد اجرا قرار گیرد، توسط چندین نود چین لینک مورد ارزیابی قرار گرفته و تمامی نقاط شکست آن برطرف می‎گردد. بنابراین ما قرارداهای هوشمند را بسیار ایمن، قابل اعتماد و موثق نگه خواهیم داشت.

طبق گزارش‎های پیشین کوین تلگراف، Coinbase Pro در ماه مارس کارمزدهای خود را افزایش داده و ساختار بازار متفاوتی را برای پلتفرم خود معرفی کرده است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.