استیبل کوین TUSD امکان کنترل بهنگام دارایی‌های با پشتوانه‌ دلار این توکن را فراهم کرد

TrustToken از یک همکاری جدید خبر داده که به معامله گران این امکان را می‌دهد که از استیبل کوین قانونی TUSD) TrueUSD)، برای نظارت بر دلارهای پشتیبان این توکن استفاده کنند.

0 92

شرکت واقع در سان‌‌فرانسیسکو با شرکت حسابداری آرمانینو همکاری می‌‌کند و این همکاری سبب توسعه یک داشبورد شده که امکان بررسی به روز TUSD در گردش و سرمایه‌‌های فیات وثیقه‌‌ای را برای کاربران فراهم می‌کند.

برای انجام این کار، آرمانینو به حساب‌‌های بانکی امانی دارنده وثیقه دلار TrustToken متصل می‌‌شود و همچنین گره‌‌های اتریوم را برای بررسی و نظارت عرضه TUSD، اجرا می‌‌کند. TrustToken روز سه‌‌شنبه در اعلامیه خود گفت که با این سرویس جدید، چارچوب زمانی شفافیت برای این اطلاعات، از چند ماه به چند دقیقه کاهش می‌‌یابد.

رافائل کوزمان، هم‌‌‌‌بنیانگذار و رئیس مهندسی و تولید TrustToken می‌‌گوید:

این مسئله یک استاندارد برای استیبل‌‌کوین‌‌ها و البته تمامی دیگر دارایی‌‌های توکنی آینده مقرر می‌‌کند. با تایید جدی سرمایه‌‌ها از سوی یک شرکت پیشرو در حسابداری جهان، تاجران همیشه می‌‌دانند که توکن‌‌های آن‌‌ها از سوی یک ارزش واقعی پشتیبانی می‌‌شود.

نوح باکستون، مدیر بیمه خطر و مشاور آرمانینو اضافه می‌‌کند که شرکت او از تضمین مداوم مطمئن است و حسابرسی دیگر دور از ذهن نخواهد بود و به یک واقعیت تبدیل شده است.

TrustToken می‌‌گوید که داشبورد در اواخر آوریل منتشر خواهد شد و همه می‌‌توانند از طریق وبسایت آرمانینو به آن دسترسی داشته باشند.

در همین اعلامیه، TrustToken گفته که حداقل خرید و بازخرید TrueUSD را به هزار دلار کاهش داده است.

همچنین آن‌‌ها فرایند بازخرید یک‌‌کلیکی را منتشر کرده‌‌اند که به کاربران معتبر اجازه ارسال توکن‌‌های TUSD به آدرس بازخرید شخصی از تمامی کیف‌‌ها را می‌‌دهد و می‌‌توانند همان میزان دلار را به صورت خود به خودی به حساب‌‌های بانکی خود متصل کنند. بازخریدهای یک‌‌کلیکی را می‌‌توان در میزهای مبادلاتی به صورت اتوماتیک انجام داد.

این خبر چند ماه پس از پیشنهاد دیگر استیبل کوین مبنی بر نگاه واقعی با پشتیبانی دلار منتشر شد. Stably در ماه نوامبر اعلام کرد که توکن USDS) StableUSD)توسط USD ذخیره‌‌شده در Prime Trust پشتیبانی می‌‌شود و این دارایی‌‌ها از طریق یک فید زنده از API پرایم‌‌تراست قابل مشاهده هستند.

مشکل شفافیت استیبل کوین با بحث‌‌های متعدد پیرامون توکن محبوب تتر، USDT برجسته شده‌‌ بود. شرکت، حسابرسی کاملا مستقلی انجام نداده و به ندرت از موضع دلاری خود کوتاه آمده ‌‌است. هرچند یکی از گزارش‌‌های December Bloomberg می‌‌گوید که شرکت برای پشتیبانی از توکن‌‌های USDT در گردش، حداقل برای مدت زمان کوتاهی، دارایی‌‌های کافی در اختیار دارد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.