استلار لومن و دش  به BitGo اضافه می‌شوند

طبق گفته مدیر عامل BitGo، قرار است لومن استلار و دش به دلیل ویژگی‌‌های خاصی که دارند به BitGo اضافه شوند. BitGo راهکارهای محافظتی برای این ارز رمزها ارائه می‌‌کند. این استارت‌‌آپ بزرگ‌‌ترین پردازشگر بیت‌‌کوین در جهان نیز هست که ماهانه 15 میلیارد دلار تراکنش را با مشتریانی در بیش از 50 کشور جهان انجام می‌‌دهد.

0 67

BitGo، استارت‌‌آپ بلاکچینی مستقر در پالو آلتو (Palo Alto)، در حال اضافه کردن استلار لومن (XLM) و دش (DASH) به لیست رمز ارزهای خود است که راهکارهای محافظتی برایشان ارائه می‌‌کند. این نشان می‌‌دهد این دو رمز ارز به اندازه کافی بی‌‌نظیر و کاربردی هستند که فرایند گزینشی شرکت را با موفقیت پشت سر بگذارند.

مشتریان می‌‌توانند کیف پول‌‌هایی را برای دش، یکی از مشتقات بیت‌‌کوین که هدف آن تبدیل شدن به ابزار موثرتری برای پرداخت است، و کیف پول‌‌هایی برای لومن بسازند.

بازارهای BitGo «امن‌‌ترین ارائه‌‌کننده‌‌ی کیف پول» هستند، پس اضافه کردن کیف پول‌‌های XLM و DASH نیز برای سرمایه‌‌گذاران رمز ارزها هیجان‌‌انگیز خواهد بود. این استارت‌‌آپ بزرگ‌‌ترین پردازشگر بیت‌‌ کوین در جهان نیز هست که ماهانه 15 میلیارد دلار تراکنش را با مشتریانی در بیش از 50 کشور جهان انجام می‌‌دهد.

مدیر عامل BitGo: دش و استلار لومن ویژگی‌‌های بی‌‌نظیری برای کاربران ارائه می‌‌کنند

اعلامیه‌‌ی مربوط به اضافه کردن XLM و DASH از جانب مایک بلش (Mike Belshe) مدیر عامل و موسس BitGo ، در مجموعه ویدیوهای Fortune’s Balancing the Ledger FinTech مطرح شد.

بلش به طور خاص اشاره داشت که اضافه شدن این دو ارز رمز جدید به دلیل ویژگی‌‌های بی‌‌نظیر آنان است که پیشرفت‌‌هایی را به ویژه در زمینه پرداخت ارائه می‌‌کنند.

بلش به طور خاص به این نکته اشاره کرد که اضافه کردن دش به دلیل پرداخت آنی و پرداخت خصوصی آن است که برای بسیاری از افراد سودمند است، به ویژه برای کشورهایی مثل ونزوئلا که از دش برای جلوگیری از تورم بالا و آسیب دیدن سیاست‌‌های پولی‌‌شان استفاده می‌‌کنند.

رایان تیلر (Ryan Taylor)، مدیر عامل گروه دش کور (Dash Core Group)، اخیرا با سایت Business Insider درباره استفاده از دش ونزوئلا صحبت و اعلام کرده است که:

ما شاهد دانلود ماهانه ده‌‌ها هزار کیف پول در کشور هستیم. در همین سال ونزوئلا به دومین بازار ماه تبدیل شده است و حتی از چین و روسیه که در زمینه رمز ارزها غول به حساب می‌‌آیند پیشی گرفته‌‌اند.

بلش توضیح می‌‌دهد که استلار لومن یک انتخاب درست برای BitGo بود، چون بر ارائه‌‌ی پرداخت‌‌های جهانی برای مشتریان تمرکز دارد که به دلیل تمرکز بیت‌‌کوین بر تراکنش‌‌ها به جای ذخیره ارزش، آن را از بیت‌ کوین متمایز می‌‌کند.

استلار لومن شاهد افزایش نرخ تراکنش‌‌ها، به ویژه با سیستم جدید فرامرزی IBM با نام World Wire بوده است که از بلاکچین استلار برای پردازش تراکنش‌‌های بین‌‌المللی بهره می‌‌گیرد.

با وجود این حرف‌‌ها باید اشاره کرد که موسساتی که به دنبال استفاده از World Wire هستند، برای انجام تراکنش‌‌ها نیازی به XLM ندارند و موسسات، قدرتِ انتخاب رمز ارز مورد استفاده خود (چه XLM چه یک ارز باثبات دیگر) را دارند. با این حال بسیاری از سرمایه‌‌گذاران تصور می‌‌کنند که XLM به دلیل تطابق بدون خلل آن با بلا‌‌کچین استلار، تنها گزینه موجود است.

افزایش رقابت با اضافه شدن این دو رمز ارز به BitGo

با افزایش میزان راهکارهای رمز ارزها، از جمله آن‌‌هایی که توسط بانک JPMorgan و بازار بورس نیویورک ارائه شده‌‌اند، بلش ادعا می‌‌کند که BitGo به دلیل نقطه تمرکز آن، همیشه بهترین گزینه است. این صرافی با باقی صرافی‌‌هایی مقایسه می‌‌شود که فقط می‌‌خواهند اموال را برای استفاده‌‌ی صرافی‌‌های متصل به خود نگه‌‌دارند.

بلش عنوان می‌‌کند که اگر بازار بورس نیویورک به کیمیسیون بورس ایالات متحده برود و بگوید: «سلام لطفا ما رو متولی دارایی‌‌هایی بکنید که با آن معامله می‌‌کنیم»، آنان را با خنده به بیرون از اتاق بدرقه می‌‌کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.