استعدادیابی نیویورک تایمز در حوزه مشاغل بلاکچین

ظاهرا غول اخبار ایالات متحده، نیویورک تایمز (NYT) به دنبال استعدادیابی در حوزه بلاکچین برای توسعه یک اثبات مفهوم (PoC) بوده است تا از این فناوری در نشر اخبار استفاده کند. این خبر در روز ۱۳ مارس، در نیویورک تایمز، در سایت فهرست مشاغل گلس دور (Glassdoor) اعلام شد.

0 81

در این لحظه که این اخبار منتشر می‌شوند، فهرست اصلی از سایت تایمز حذف شده و در برخی از سایت‌های فهرست مشاغل، مانند ایندید (Indeed) ” غیر قابل دسترس” شده است، در غیر اینصورت قابل مشاهده بود.

توضیحی در مورد دلیل حذف سریع آن داده نشده است. در این لحظه که این اخبار منتشر می‌شود، تایمز به درخواست کوین تلگراف برای ارائه نظرش پاسخی نداده است.

این فهرست نشان می‌دهد که نیویورک تایمز به دنبال ” مدیری آینده نگر است که به دیدگاه آینده و طراحی یک اثبات مفهوم مبتنی بر بلاکچین کمک کند.”

وظیفه شغل جدید “مدیر و محقق بلاکچین” NYT، توسعه PoC در واحد تحقیق و توسعه روزنامه و تعیین یک دید، نام تجاری و هویت عمومی برای این پروژه است.

انتظار می‌رود که کاندیداها “سابقه‌ای قوی در کاربرد دنیای واقعی فناوری‌‌های جدید” داشته باشند و “در حداقل سه مورد از فعالیت‌هایی اعم از روزنامه نگاری، محصول، طراحی، توسعه نرم افزار، مهندسی سخت افزار، تحقیقات کاربر، تجربه و مهارتی چندگانه داشته باشند. ”

این فهرست تاکید می‌کند که متقاضیان باید درک دقیقی از چگونگی تغییر سریع موقعیت خود NYT در چشم انداز فناوری رسانه‌ها داشته باشند. کاندیداها باید بتوانند پیش زمینه‌ای در نوآوری پیشرو و استفاده از فناوری‌های پیشرفته در رسانه‌ها، حوزه‌های تکنولوژی و خلاقانه نشان دهند.

طبق این فهرست، انتظار می‌رود که استخدام جدید اولین سهامداران این پروژه و همچنین مشاوران پروژه‌های آژانس خبری، دانشگاهی و شرکت‌های رسانه‌ اجتماعی را انتخاب و استخدام کند.

در ادامه شرح و توصیف NYT آمده است که این موقعیت شغلی باید یک نقش موقت، در حدود ۱۲ ماه باشد‌.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.