استخر استخراج Bitcoin.com همه‌ هش‌ها را به سمت بیت‌کوین کش ABC هدایت می‌کند

طبق اعلامیه‌ای که در پیشخوان صفحه کاربری استخراجBitcoin.com منتشر شد، کاربران استخر استخراج Bitcoin.com راجر ور (Roger Ver) در حمایت از هارد فورکِ در حال اجرا، به استخراج بیت‌ کوین کش ABC می‌پردازند و اگر آن را دوست نداشته باشند، باید به استخر استخراج دیگری بروند.

0 248

استخراج Bitcoin.com به کاربران اجازه می‌دهد تا به سخت افزار استخراج خودشان متصل شوند و یا از شرکت نرخ هش‌ (hashrate ) بخرند و به استخراج کنندگان اجاره بدهند. “استخراج ابری” همانطور که گفته شد، در دنیای بیت کوین خوشنام نیست، اما تا به امروز، هیچ گزارشی درباره‌ی خطای صورت گرفته توسط Bitcoin.com منتشر نشده است.

این استخر ادعای یک نرخ هش منظم بیش از 400 پتاهش برای Bitcoin Core را دارد و از زمان تأسیس آن، بیش از 1700 بلاک را استخراج کرده است. میزان موفقیت آن در بیت‌کوین کش به میزان قابل توجهی بهتر شده است و بیش از 6000 بلاک را استخراج کرده است. محدوده‌ نرخ هش BHC نرمال آن کمی کمتر از Bitcoin Core است، یعنی Bitcoin.com پیشرفت قابل ملاحظه‌ای از انتقال همه‌ توان هش خود به BCHABC خواهد داشت. لازم به ذکر است که Bitcoin.com در طول چند روز گذشته تنها چند بلاک در BTC یافت. این برای کاربران بیت‌کوین ABCمناسب خواهد بود و اگر ارزش بیت‌کوین ABC همچنان به همین مقدار باقی بماند، می‌تواند برای استخراج کنندگانی که تحت تاثیر قرار گرفته اند نیز مفید باشد.

به گفته‌ی Coin.dance، Bitcoin.comبه طور مرتب بیش از 5٪ از بلاک‌های بیت‌کوین کش را استخراج می‌کند.

منبع: Bitcoin.com/mining

آنچه که امروز یاد می‌گیریم این است که Bitcoin.com چه نقش مهمی در تأمین امنیت بیت‌کوین کش ABC جدید خواهد داشت. تا سپتامبر 2013، هش ریت Bitcoin Core کمی کمتر از PH / s 1 بود. در هنگام ارزیابی اهمیت نرخ هش، عوامل زیادی نقش دارند. تا زمانی که بیت‌کوین کش SV و SV قدرت هش بیشتری دارند و بیت کوین کش ABC همان الگوریتم هش را دارد، خطرهای امنیتی بالقوه‌ای وجود دارد که در آن یک استخرSV می‌تواند بلاک‌های خالی را در ABC استخراج کند یا حتی کاری را که با عنوان “حملات 51%” (51% attacks) شناخته می‌شود، انجام دهد.

تقریبا 65 درصد از کل استخر هش بیت‌کوین کش اعلام کرده‌اند که قصد استخراج در هر استخری را دارند که در این میان استخر SV و کوین‌گیک حدود 58 درصد از کل هش را ارائه می‌دهند و خیلی واضح از فورک SV پشتیبانی می‌کنند. جالب اینجاست که برخی از استخرها و استخراج کنندگان شخصی با هش قابل توجه در زنجیره می‌گردند و با توجه به دشواری دستیبابی به بلاک‌ها و از همه مهمتر پاداش واقعی پولی که برای پیدا کردن بلاک‌ها است، به طور خودکار زنجیره‌ها را عوض می‌کنند.

منبع: Coin.danc

آنچه که امروز یاد می‌گیریم این است که Bitcoin.com چه نقش مهمی در تأمین امنیت بیت‌کوین کش ABC جدید خواهد داشت. تا سپتامبر 2013، هش ریت Bitcoin Core کمی کمتر از PH / s 1 بود. در هنگام ارزیابی اهمیت نرخ هش، عوامل زیادی نقش دارند. تا زمانی که بیت‌کوین کش SV و SV قدرت هش بیشتری دارند و بیت کوین کش ABC همان الگوریتم هش را دارد، خطرهای امنیتی بالقوه‌ای وجود دارد که در آن یک استخرSV می‌تواند بلاک‌های خالی را در ABC استخراج کند یا حتی کاری را که با عنوان حملات 51% (51% attacks) شناخته می‌شود، انجام دهد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.