استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

با خواندن این مقاله، تمام نکاتی که باید درباره‌‌ی استخراج اتریوم بدانید، خواهید آموخت. ابتدا با تجزیه وتحلیل این که در وهله‌‌ی اول چرا به استخراج اتریوم نیاز داریم شروع می‌کنیم. سپس شیوه‌های استخراج اتریوم و چگونگی استخراج آن از استخرهای استخراج آموزش داده می‌شود و در نهایت شما می‌توانید اطلاعات بسیار جامعی در مورد چگونگی استخراج اتریوم به دست آورید.

0 1,355

چگونه استخراج اتریوم کنیم

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

فهرست

تعریف کوتاه استخراج اتریوم

شبکه‌‌ی اتریوم، بلاک چین خاص خود را دارد. تمام معاملاتی که با استفاده از اتریوم ایجاد شده‌‌اند، باید توسط استخراج کنندگان تأیید شوند. به همین دلیل، رسیدن اتر ارسال‌‌شده توسط شما به یک شخص، اندکی زمان می‌‌برد. معامله باید تأیید شود و در داخل بلاک چین اتریوم قرار گیرد. این فرآیند تأیید، اثبات کار نامیده می‌‌شود. وظیفه‌‌ی شما به عنوان یک استخراج کننده این است که اطمینان حاصل نمایید هیچ فردی کلاهبرداری نمی‌‌کند. استخراج کنندگان برای حصول اطمینان از این که معاملات صحیح هستند، معادلات ریاضی پیچیده‌‌ای را حل می‌‌کنند. هنگامی که یک استخراج‌‌کننده یک معادله را حل می‌‌کند، این مطلب که “آهای! من جواب معادله را دارم! من عددی را که تمام این مدت به دنبال آن بودیم را یافته‌‌ام” را با استفاده از زبان رایانه‌‌ای پیچیده به اطلاع تمام استخراج کنندگان دیگر می‌‌رساند. تمام استخراج کنندگان دیگر صحیح بودن این عدد را بررسی می‌‌کنند و اگر ۵۱% از آنها قبول کنند که این عدد درست است، یک بلاک جدید به بلاک چین افزوده می‌‌گردد. این بلاک جدید، شامل تمام معاملاتی است که اکنون تأیید شده‌‌اند و استخراج‌‌کننده‌‌ای که عدد را یافت، پاداش دریافت می‌‌کند! سپس، استخراج‌‌کنندگان برای تأیید بلاک دیکری از معاملات، شروع به حل یک مسئله‌‌ی ریاضی جدید می‌‌نمایند.

سه شیوه استخراج اتریوم

اکنون که آن مطلب را به طور کامل شرح دادیم، شما چگونه شروع به استخراج اتریوم می‌‌نمایید؟ ۳ شیوه وجود دارد که با استفاده از آنها می‌‌توانید استخراج نمایید.

 • استخراج با استخر
 • استخراج انفرادی
 • استفاده از خدمات استخراج ابری

استخراج با استخر

استخراج اتریوم در یک استخر، آسان‌‌ترین و سریع‌‌ترین شیوه برای شروع نمودن است. شما به اتفاق افراد دیگر کار می‌‌کنید. تمام افرادی که درون یک استخر استخراج می‌‌کنند، موافقت می‌‌کنند که اگر یکی از آنها عدد مجهول را بیابد، پاداش‌‌ها را با تمام افراد تقسیم خواهد نمود. این که با چه فواصل زمانی بلاک‌‌ها را می‌‌یابید و پاداش‌‌ها را تقسیم می‌‌نمایید، بستگی به اندازه‌‌ی استخر دارد. با این وجود، تمام استخرها یکسان نیستند. موارد زیر، نکاتی هستند که شما باید پیش از پیوستن به یک استخر در نظر بگیرید.

 • اندازه استخر
 • حداقل مبلغ پرداختی
 • کارمزد استخر

چرا اندازه استخر استخراج ارز رمزنگاری ‌‌شده مهم است؟ پاسخ کوتاه این است که هر چه تعداد افرادی که استخراج می‌‌کنند افزایش یابد، شانس‌‌های دریافت پاداش‌‌ها نیز افزایش می‌‌یابد. با این وجود، هر چه افراد بیشتری به استخر بپیوندند، پاداش‌‌ها بین افراد بیشتری تقسیم می‌‌شوند. شما باید پیش از یافتن استخری که به بهترین نحو برای رایانه شما کار می‌‌کند، استخرهای مختلفی را امتحان کنید. پیوستن به استخرهای استخراج رمز ارزی بزرگ، معمولا انتخاب امن‌‌تری است. ممکن است شما به ازای هر ۱ بلاک پاداش‌‌های کمتری دریافت کنید، اما حداقل یک روز یا یک هفته را بدون دریافت هیچ پاداشی نخواهید گذراند.

همچنین، شما باید حداقل مبلغ پرداختی را بررسی نمایید. حداقل مبلغ پرداختی، کمترین مقدار اتری است که شما باید پیش از آن که به کیف پول شما ارسال شود، استخراج نمایید. اگر حداقل مبلغ پرداختی ۱ ETH باشد، شما نیاز خواهید داشت که پیش از دریافت ارز رمزنگاری شده‌‌ خود، برای مدت طولانی در همان استخر بمانید. استخرهای دارای حداقل مبلغ پرداختی زیاد، پرمنفعت نیستند. باید سعی کنید که استخرهایی با حداقل مبلغ پرداختی کم بیابید. شما می‌‌خواهید که تا جای ممکن به طور پیوسته و بدون این که مجبور باشید زمان خود را برای مدت بسیار طولانی به یک استخر استخراج واحد اختصاص دهید، ارز رمزنگاری ‌‌شده دریافت نمایید. داشتن انعطاف برای جابه‌‌جایی بین استخرهای استخراج ارز رمزنگاری‌‌شده‌‌ی مختلف، ضروری است!

هر استخر، یک کارمزد مربوط به خود دارد. شما باید به منظور ادامه‌‌ی استفاده از استخر، مبلغ اندکی بپردازید. این مبلغ، به صورت خودکار دریافت می‌‌گردد، بنابراین نیازی نیست که درباره‌‌ی آن نگران باشید. پرداخت‌‌ها بر مبنای درصد هستند و برحسب ارز رمزنگاری‌‌شده‌‌ای که استخراج می‌‌کنید محاسبه می‌‌گردند. مقداری که باید پرداخت نمایید معمولا از ۱% تا ۳% متفاوت است. شما باید به دنبال استخری با حدود ۱% کارمزد باشید، زیرا این استخرها بسیار قابل‌‌اطمینان‌‌تر از استخرهای دارای کارمزد ۰% هستند. اداره یک استخر استخراج، یک شغل تمام‌‌وقت است و فضای مرکز محاسبات و داده ارزان نیست. استخرهای دارای کارمزد ۰% معمولا توسط کمک‌‌های مالی حمایت می‌‌شوند و ممکن است از استخرهای دارای کارمزد برای پوشش هزینه‌‌ها، ناپایدارتر باشند. اگر کارمزد استخر بالاتر از ۳% است، شما باید در فکر جستجوی استخر دیگری باشید.

استخراج انفرادی

ممکن است استخراج انفرادی، یک ایده‌‌ی عالی به نظر برسد. لازم نیست که هیچ پاداشی را تقسیم کنید. شما تنها رایانه خود را روشن می‌‌کنید و اجازه می‌‌دهید که پول ظاهر شود، درست است؟ اشتباه است. هنگامی که استخراج اتریوم را به تنهایی انجام می‌‌دهید، شما در حال رقابت با افراد دیگر هستید و تنها اگر مسئله‌‌ی ریاضی را پیش از همه حل کنید، پاداش دریافت خواهید کرد. از آنجایی که شما در حال رقابت با شبکه‌‌ بسیار بزرگی از افراد و شرکت‌‌های دارای منابع بسیار می‌‌باشید، غالبا باید خیلی خوش‌‌شانس باشید که بتوانید پاداش دریافت کنید. استخراج انفرادی تنها زمانی پرمنفعت است که شما منابع بسیاری در دسترس خود داشته باشید. ما در حال صحبت از صدها کارت گرافیک هستیم. داشتن قدرت محاسباتی به این اندازه، معایب خود را دارد. شما باید نگران موارد زیر باشید:

 • مشکلات حرارتی. اگر تجهیزات شما خیلی داغ شوند، ممکن است خراب شوند. به محض آن که تجهیزات شما خراب شوند، معمولا تعمیر آن‌‌ها ارزش ندارد. شما به صرف پول بیشتری برای جایگزین نمودن ریگ ماینینگ خود و حل مشکلات حرارتی نیاز خواهید داشت.
 • تهویه. به منظور این که تمام تجهیزات به درستی به کار خود ادامه دهند، شما نیاز به داشتن فن‌‌های بسیاری که هوا را به سرعت حرکت ‌‌دهند خواهید داشت. همان‌‌طور که در بالا اشاره کردم، حرارت یک مشکل واقعی است.
 • صدا. تمام فن‌‌هایی که در حال چرخش و خنک نمودن تجهیزات شما هستند، صدای بسیاری ایجاد خواهند نمود. این صدا، بسیار بلند خواهد بود. معمولا شما برای نگهداری تمام تجهیزات به محلی مانند یک گاراژ/انبار یا یک مکان دور نیاز دارید.
 • هزینه های برق. داشتن تجهیزات بسیار زیادی که در عین حال از برق استفاده می‌‌کنند، مصرف برق را بسیار بالا خواهد برد. برای مثال، شما با داشتن تنها ۱۰ کارت گرافیک، هر روز حدود ۴-۳ دلار برق استفاده خواهید نمود. تصور کنید که برای در رقابت ماندن، این مقدار به ۱۰۰ کارت افزایش یابد. هزینه‌‌ی برق‌‌رسانی به تمام این کارت‌‌ها، به تنهایی به ازای هر روز ۴۰-۳۰ دلار به هزینه‌‌های برق اضافه خواهد نمود.
 • فضا. داشتن مکانی برای ذخیره‌‌سازی ۱۰۰+ ریگ ماینینگ اتریوم، امکانی نیست که در دسترس اکثر افراد باشد.

استخراج ابری

هنگامی‌‌که از استخراج ابری استفاده می‌‌کنید، به شخص دیگری به منظور استخراج برای شما پول می‌‌پردازید. شیوه‌‌ی کار این روش بدین گونه است که شما زمان استخراج را از افراد دیگر اجاره می‌‌کنید و آنها در عوض، تمام پاداش‌‌هایی که می‌‌توانند استخراج نمایند را به شما می‌‌دهند. ممکن است استخراج ابری، کمی احمقانه به نظر برسد.

 • چرا فردی باید از تجهیزات خود به منظور استخراج برای شما استفاده نماید در حالیکه می‌‌تواند برای خود استخراج نماید؟
 • چرا شما باید به فرد دیگری به منظور استخراج برای شما پول بپردازید در حالیکه می‌‌توانید این پول را در تجهیزات سرمایه گذاری نمایید و خودتان استخراج کنید
 • چرا به جای اینکه برای استخراج ارز رمزنگاری ‌‌شده‌‌‌‌ به فردی پول بپردازید این پول را روی خرید آن ارز صرف نمی‌‌کنید؟

تمام این سؤالات، سؤالات موجهی هستند. استخراج ابری، بهتر یا بدتر از انجام تمام کار توسط خود شما نیست. بیایید مزایا و خطرات استخراج ابری اتریوم را تجزیه و تحلیل نماییم.

مزایا

 • شما مسئول تجهیزاتی که خراب می‌‌شوند نیستید. به محض آن که به شخصی به منظور استخراج برای شما پول می‌‌پردازید، شما یک مقدار مشخصی کار که باید انجام گیرد، می‌‌خرید و تمام هزینه‌‌های تعمیر، برعهده‌‌ی شما نیستند. با این وجود، مراقب باشید! برخی از شرکت‌‌ها شما را وادار خواهند نمود که که برای هزینه‌‌های برق و تعمیر پول بپردازید. قراردادها را با دقت بخوانید و از این امر جلوگیری نمایید!
 • لازم نیست که مقدار قابل‌‌توجهی از تجهیزات پرسروصدا را در خانه یا انبار خود نگهداری کنید.

معایب

 • شما پول را از پیش پرداخت می‌‌کنید. اگر قیمت اتریوم کاهش یابد، شانسی برای پس گرفتن پول خود نخواهید داشت. و شما گرفتار کار استخراجی هستید که خریده‌‌اید.
 • شما نمی‌‌توانید نرم افزار و سخت افزار استخراجی که ارائه‌‌دهنده‌‌ی استخراج ابری استفاده می‌‌کند را تغییر دهید.

استخراج ابری، شیوه‌‌ای امن برای ارائه دهندگان استخراج به منظور تضمین دریافت سود تجهیزاتی که خریداری نموده‌‌اند می‌‌باشد. قیمت ارز رمزنگاری‌‌شده بر آنها اثر نمی‌‌گذارد، زیرا شما پول را از پیش به آنها پرداخت می‌‌کنید. بنابراین، هنگامی ‌‌که خدمات استخراج ابری را خریداری می‌‌نمایید، لازم نیست که به مشکلاتی که همراه با ایجاد ریگ ماینینگ اتریوم شما پیش می‌‌آیند، رسیدگی کنید. در یک وضعیت ایده‌‌آل، استخراج ابری، کم‌‌منفعت‌‌تر از استخراج توسط خود شماست. همچنین، شما می‌‌توانید به جای استفاده از خدمات استخراج ابری، تنها اتریوم خریداری نمایید.

نکته: در حال حاضر سعی کنید که از خدمات استخراج ابری اجتناب کنید. اگر مایلید که در خدمات استخراج ابری سرمایه گذاری کنید، به جای آن تنها از پول خود برای خرید رمز ارز موردنظرتان استفاده کنید. شما پاداش‌‌های خود را بلافاصله دریافت خواهید نمود و اگر اشتباهی رخ دهد، توانایی فروش رمز ارز خود را خواهید داشت.

چگونه از طریق استخر، اتریوم استخراج کنید: آموزش

بنابراین، قرار است که رایانه شما برای استخراج اتریوم مورداستفاه قرار گیرد. بیایید به ابزارهایی که رایانه‌‌ی شما برای یک استخراج‌‌کننده‌‌ی کارآمد بودن نیاز دارد بپردازیم. موارد زیر، تمام ابزارهایی هستند که شما برای استخراج استخری اتریوم نیاز خواهید داشت:

 • یک کیف‌‌ پول اتریوم برای نگهداری تمام ارزهای جدیدا یافت‌‌شده‌‌ شما؛
 • درایورهای GPU؛
 • یک برنامه‌‌ی کاربردی استخراج (استخراج کننده‌‌ Claymore)؛
 • یک آدرس استخر استخراج اگر در نظر دارید که درون یک استخر استخراج، استخراج نمایید؛
 • یک کارت گرافیک (GPU) با حداقل ۳ گیگابایت RAM؛
 • یک سیستم عامل سازگار (ویندوز ۷ یا ۱۰ ۶۴ بیت).

ایجاد یک کیف پول دیجیتال

پیش از شروع استخراج اتریوم، نیاز به ایجاد یک کیف پول دیجیتال خواهید داشت. در زندگی واقعی، شما یک کیف پول برای پول فیزیکی خود دارید.

ارز رمزنگاری‌‌شده به همین شیوه عمل می‌‌کند. شما مایل به ایجاد یک کیف‌‌ پول که می‌‌توانید اتر خود را در آن نگهداری کنید خواهید بود.

نصب درایورهای کارت گرافیک شما

هنگامی که کیف پول دیجیتال شما حاضر و آماده شد، زمان به‌‌روزرسانی نرم‌‌افزار روی رایانه‌‌ی شماست. اگر سخت‌‌افزار شما در حال اجرای تمام آخرین به‌‌روزرسانی‌‌ها باشد، فرآیند استخراج پرمنفعت‌‌تر خواهد بود. بنابراین، اکنون درایورهای خود را به‌‌روزرسانی نمایید.

برای کاربران کارت گرافیک AMD

اگر شما یک کارت گرافیک AMD دارید، می‌‌توانید آخرین درایورها برای کارت خود را از اینجا دانلود نمایید.

اگر در نظر دارید که امور دیگری مانند کار یا بازی را با رایانه‌‌ی خود انجام دهید، از این درایورها استفاده نمایید.

اگر قصد دارید که از رایانه‌‌ی خود تنها برای استخراج اتریوم استفاده نمایید از این درایورها استفاده کنید. این درایورها، برای استخراج و تنها استخراج بهینه‌‌سازی شده‌‌اند. به این معنی که قادر نخواهید بود کارهای بیشتری با رایانه‌‌ی خود انجام دهید.

برای کاربران کارت گرافیک Nvidia

اگر شما یک کارت گرافیک Nvidia دارید، می‌‌توانید آخرین درایورها برای کارت خود را از اینجا دانلود نمایید. درایورها را بر اساس نوع کارت گرافیکی که استفاده می‌‌کنید دانلود و نصب نمایید.

نصب نرم‌‌افزار استخراج اتریوم

 1. به آدرس https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0 بروید.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. با کلیک روی یکی از لینک‌‌های برجسته شده، آخرین نسخه‌‌ی Claymore dual miner را دانلود کنید. تا امروز، جدیدترین نسخه، نسخه‌‌ی ۱۱.۰ است. این آموزش از دومین لینک، یعنی لینک سایت Megaupload استفاده نموده است.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. روی آخرین نسخه برای ویندوز کلیک کنید. سپس، روی ” download as zip” کلیک نمایید. منتظر بمانید تا دانلود به پایان برسد. برای دسترسی آسان، فایل را در دسکتاپ ذخیره نمایید.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. فایل‌‌های نسخه‌‌ی ۱۱.۰ Claymore را برای دسترسی آسان، در یک پوشه روی دسکتاپ خود extract کنید.
 2. پوشه‌‌ای که برای مشاهده‌‌ی فایل‌‌ها extract نموده‌‌اید را باز کنید. این پوشه، باید مشابه تصویر زیر باشد.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. روی فایل start راست‌‌کلیک کنید.
 2. روی Edit کلیک کنید.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. فایل Start.txt را ادیت کنید و خطوط زیر را درج کنید:

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

EthDcrMiner64.exe -epool -ewal -epsw x

استخر خود را از بین یکی از این استخرهای استخراج اتریوم پیشنهادی انتخاب کنید.

 

 

اندازه‌‌ی استخر آدرس استخر حداقل پرداخت

)ETH(

کارمزد استخر نام استخر
کوچک eth.2miners.com:2020 ۰.۰۱ ۱.۰% ۲Miners
بسیار بزرگ eth-eu1.nanopool.org:9999 ۰.۰۵ ۱.۰% Nanopool
متوسط eth-eu.dwarfpool.com:8008 ۰.۰۵ ۱.۰% Dwarfpool
بسیار بزرگ eu1.ethermine.org:4444 ۰.۰۵ ۱.۰% Ethermine

 

نکته: این آدرس‌‌های استخر، برای محدوده‌‌ی اروپا هستند. اگر شما در ایالات متحده یا آسیا زندگی می‌‌کنید، شاید با استفاده از آدرس‌‌هایی که به محدود‌‌ه‌‌ی شما نزدیک‌‌تر هستند نتایج بهتری به دست آورید. به سایت استخر بروید و از این که آیا استخر از محدوده‌‌ی شما پشتیبانی می‌‌کند یا خیر اطلاع کسب کنید.

به جای < Mining_Pool_Address>، آدرس استخر خود را تایپ کنید.

به جای <Your_Ethereum_Wallet_Address>، آدرس کیف پول خود را تایپ کنید:

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

زمانی‌‌ که این کار را انجام دادید، فایل start باید مشابه تصویر زیر باشد:

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

آدرس کیف‌‌ پولی که در تصویر می‌‌بینید را کپی نکنید و از آدرس کیف پول خود استفاده کنید. اگر این آدرس کیف پول را کپی کنید، تمام اتری که استخراج می‌‌کنید، به کیف پول ما و نه کیف پول شما ارسال خواهد شد. اگر از سایت MYETHERWALLET استفاده می‌‌کنید، می‌‌توانید آدرس کیف پول خود را با رفتن به آدرس https://www.myetherwallet.com/ و بررسی آدرس اکانت بیابید.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. با رفتن به مسیر file -> save as، فایل Start.text را با مقادیر جدید خود ذخیره کنید.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. نام فایل را به start.bat تغییر دهید.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. برای “save as type”، All Files را انتخاب کنید.
 2. روی save کلیک کنید و هنگامی‌‌که پرسیده شد آیا مایلید که فایل را جایگزین نمایید، روی Yes کلیک کنید.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. برای شروع استخراج، روی فایل Start.bat دو بار کلیک کنید.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 1. اگر مراحل بالا را دنبال کرده باشید، باید صفحه‌‌ی زیر را ببینید.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

نحوه‌‌ی نصب نرم‌‌افزار استخراج اتریوم، همین بود! اکنون رایانه‌‌ی شما در حال استخراج اتریوم می‌‌باشد. این صفحه را باز بگذارید. ما در این مثال، از استخر ۲miners و MyEtherWallet استفاده نموده‌‌ایم. اما شما می‌‌توانید از کیف پول‌‌ها و استخرهای استخراج دیگر استفاده کنید.

چگونه بررسی کنید که چقدر استخراج کرده‌‌اید؟

هر استخر، یک رابط کاربری متفاوت دارد، اما دستورالعمل تمام استخرها یکسان است. شما نیاز خواهید داشت که به وب‌‌سایت استخرهای خود بروید و آدرس عمومی کیف‌‌ پول خود را تایپ نمایید. بیایید از استخر ۲miners به عنوان مثال استفاده کنیم. شما آدرس عمومی کیف پول خود را در نوار جستجو تایپ می‌‌کنید و قادر خواهید بود که تمام اطلاعات مربوط به تلاش‌‌های استخراج اتریوم خود را مشاهده نمایید. در استخر ۲miners، به محض آن که موجودی شما به ۰.۰۱ ETH برسد، این مبلغ به آدرس کیف پول شما که قبلا در فایل start.bat تایپ کرده‌‌اید فرستاده خواهد شد.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

چگونه سودها را حساب کنید؟

 • استخراج کننده خود را باز کنید و بررسی کنید که سخت‌‌افزار شما در هر ثانیه چه تعداد مگاهش ثبت می‌‌کند (مگاهش/ثانیه)
 • ما می‌‌توانیم مشاهده کنیم که یک GPUی GTX 1070 ما، ۳۲.۲ مگاهش/ثانیه دریافت می‌‌کرده است.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

 • ماشین حساب استخراج موجود در اینجا را باز کنید.
 • مگاهش/ثانیه، هزینه‌‌ و مصرف برق خود را تایپ کنید. شما براساس این که در آن زمان، ۱ ETH چقدر است، نتایج میانگین دریافت خواهید کرد.

استخراج اتریوم: چگونه اتریوم استخراج کنیم

نکات و ترفند ها

 • اگر در نظر دارید که رایانه‌‌ی خود را برای دوره‌‌های طولانی ‌‌مدت به حالت استخراج کردن باقی بگذارید، در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است شما مایل به انجام آنها برای پرهیز از هرگونه خرابی باشید.
 • تنظیمات برق رایانه: به طور پیش‌‌فرض، اگر رایانه‌‌ی شما برای یک دوره‌‌ی طولانی‌‌مدت بی‌‌استفاده بماند، “به حالت sleep خواهد رفت”. به محض آن که رایانه شما به حالت sleep می‌‌رود، استخراج را متوقف خواهد نمود. برای اجتناب از این اتفاق، به قسمت تنظیمات برق خود بروید و اطمینان حاصل کنید که رایانه‌‌ی شما هرگز به حالت sleep نمی‌‌رود.

اکنون، رایانه‌‌ شما می‌‌تواند بدون رفتن به حالت sleep، در تمام طول روز استخراج نماید.

مطالب نهایی

با استخراج اتریوم، به غیرمتمرکز باقی ماندن آن کمک می‌‌کنید و در فرآیند، پاداش دریافت می‌‌نمایید. شما باید به اتریوم به عنوان یک دارایی با ارزش برای نگهداری یا مبادله بنگرید. تاکنون، فناوری بلاک چین و شبکه اتریوم، ارزش خود را ثابت نموده‌‌اند و برنامه‌‌های کاربردی غیرمتمرکز بسیاری به موفقیت دست یافته‌‌اند. واکنش بازار، عالی به نظر می‌‌رسد. از آنجایی که افراد بیشتری شروع به توسعه‌‌ی بیشتر پلتفرم ایجادشده توسط اتریوم نموده‌‌اند، باید شاهد نتایج بزرگتری باشیم.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.