استارت‌‌آپ Polkadot متعلق به گوین وود در نظر دارد 60 میلیون دلار از عرضه اولیه کوین خود به دست آورد

شرکت نوپای Polkadot یکی از نهادهای نویدبخش در صنعت ارزهای رمزنگاری شده می‌‌باشد که سعی دارد ارتباط میان بلاکچین‌‌های مختلف را به شیوه‌‌ای مناسب‌‌تر ممکن سازد. این شرکت در آخرین اعلامیه خود بیان کرده است که قصد دارد 60 میلیون دلار از طریق عرضه اولیه کوین (ICO) جمع‌‌آوری کند.

0 91

بر طبق گزارش والت استریت ژورنال (WSJ) ، استارت‌‌آپ رمز ارزی Polkadot) DOT) که توسط بنیانگذار مشترک اتریوم، گوین وود تاسیس شده است در نظر دارد حدود 60 میلیون دلار را از طریق عرضه اولیه کوین (ICO) به دست آورد.

WSJ به نقل از منابع نزدیک به این موضوع گزارش داد که در صورت موفقیت، فروش توکن Polkadot می‌‌تواند ارزش بازار ( یا ارزش تمامی توکن‌‌های در گردش آن به اضافه آنهایی که هنوز عرضه نشده‌‌اند ) توکن‌‌های این شرکت را به 1.2 میلیارد دلار برساند.

Polkadot توسط موسسه سوئیسی Web3 Foundation and Parity Technologies توسعه پیدا کرده است و سعی دارد مشکلات مربوط به عدم کارکرد بلاکچین را برطرف کند. این شرکت در نظر دارد سازگاری میان بلاکچین‌‌های مختلف مانند بیت‌‌کوین و شبکه پلتفرم‌‌های رمزارزی غیرمتمرکز دیگر را افزایش دهد.

مدیر اجرائی Web3 Foundation رایان زورر، یکی از شریکان Polychain Capital، اذعان داشت که فناوری Polkadot در سه‌‌ماهه سوم 2019 راه‌‌اندازی خواهد شد.

بر اساس گزارش WSJ، شرکت Polkadot در اولین فروش توکن‌‌های خود در اکتبر 2017 حدود 144 میلیون دلار جمع‌‌آوری کرد. در میان سرمایه‌‌گذاران کلیدی این شرکت می‌‌توان به Boost VC، Pantera Capital و Polychain Capital اشاره کرد.

در ماه دسامبر، یکی از رسانه ها گزارش داد که بخش تحقیقات و توسعه شرکت نوپای TenX سعی کرده است که از پروتکل بین ‌‌بلاکچینی خود برای انتقال توکن‌‌های ERC20 به بیت‌‌کوین، از طریق شبکه لایتنینگ استفاده کند.

همانطور که در اوایل هفته جاری گزارش شد، موسسه تحقیقات و توسعه فناوری بانکداری هند (DRBT) معیارهایی را برای به‌‌کارگیری بلاکچین در سیستم بانکی منتشر و در آنها بر روی مسئله ارتباط هرچه بیشتر نهادهای صنعتی بزرگ و بانک‌‌ها تمرکز کرده است که از طریق به وجود آوردن یک پلتفرم بلاکچینی سازگار ممکن می‌‌باشد.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.