از دسترس خارج شدن کارت‌‌های اعتباری-کریپتویی برای مشتریان اروپایی توسط بیت‌‌پی

بیت‌‌ پی (Bitpay)، ارائه‌‌دهنده خدمات پرداخت جهانی توسط رمز ارزها، اعلام کرده است که خدمات کار اعتباری رمز ارز این شرکت از پایان این ماه دیگر برای مشتریان اروپایی کار نخواهد کرد.

0 69

بیت‌‌ پی (Bitpay)، ارائه‌‌دهنده خدمات پرداخت جهانی توسط رمز ارزها، اعلام کرده است که خدمات کارت اعتباری رمز ارز این شرکت از پایان این ماه دیگر برای مشتریان اروپایی کار نخواهد کرد. بیت‌‌ پی به همه‌‌ی مشتریان اروپایی دارای کارت خود ایمیل فرستاده و عنوان کرده است که در حال توقف همه‌‌ حساب‌‌های بیت‌‌ پی مربوط به Wave Crest است.

هشت ماه‌‌ پیش تعداد زیادی از کارت‌‌های اعتباری رمز ارزی به دلیل مشکلات مربوط به دارایی‌‌های Wave Crest مجبور به توقف شدند. دلیل این اتفاق این بود که گواهی Wave Crest که از طرف Visa صادر شده بود متوقف شد. به دلیل این مشکلات بانکی، بیت‌‌ پی اعلام کرد که در حال توقف کارت‌‌های صادر شده توسط Wave Crest و خدمات مربوط به آن است.

این شرکت که در آتلانتا مستقر است، عنوان کرده است که “همانطور که می‌‌دانید، Wave Crest، صادرکنده‌‌ی کارت‌‌های بیت‌‌ پی، ارائه‌‌ی خدمات به کارت‌‌های بیت‌‌پی را از اکتبر ۲۰۱۷ تا ژانویه ۲۰۱۷ متوقف کرده است.

او در ادامه می‌‌گوید که:

ما در حال بستن حساب‌‌های مربوط به کارت‌‌های Wave Crest هستیم. طی ۳۰ روز، دسترسی به داشبورد کارت‌‌های بیت‌‌ پی متوقف خواهد شد. اگر نیازی به ذخیره‌‌ی داده‌‌های تراکنش کارت خود دارید، لطفا قبل از تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۱۸ همه داده‌‌های موردنظر خود را خارج کنید.

نیاز روز افزون به خدمات اعتباری-رمزنگاری شده‌ای که از مشکلات مربوط به ارز فیات عبور کند

کاربران اروپایی کارت‌‌های بیت‌‌ پی در صورتی که طی شش ماه گذشته ارائه‌‌کننده خود را عوض نکرده‌‌اند، باید تامین‌‌کننده‌‌ی دیگری را انتخاب کنند. در حال حاضر، ساکنان این مناطق می‌‌توانند برای رفع نیازهای کریپتویی خود از صادرکنندگان مشهوری مثل Revolt و Wirex استفاده کنند. علاوه بر این، استارت‌‌آپ‌‌های جدید کارت اعتباری کریپتوی جدید هم به این عرصه وارد شده‌‌اند که می‌‌توانند به این مشتریان اروپایی خدمات برسانند.

ظهور کارت‌‌های اعتباری کریپتویی، خرج کردن سکه برای مشتاقان ارزهای دیجیتال را بیش از پیش راحت کرد. اما این سیستم هنوز به چارچوب مالی سنتی وابسته است. این مدل به طرق زیادی هنوز با پول فیات سروکار دارد و آن سکه‌‌ها را به ازای خرید کاربران معامله می‌‌کند. علاوه بر این، دارندگان پیشین کارت‌‌های بیت‌‌پی می‌‌توانند به فایل‌‌های راهنمای خروج ارزش که حاوی همه‌‌ی تراکنش‌‌های کاربران جهت نگه‌‌داری سوابق و اهداف مالیاتی است دسترسی پیدا کنند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.