ارتقاء پلتفرم بلاک چینی Neo در اوایل ماه ژوئن و افزودن کارمزدهای بیشتر

شرکت Neo به صورت رسمی اعلام کرد که ارتقاء این شبکه روز ۳ ژوئن عملی خواهد شد. بنیان‌‌گذار مشترک Neo در این مورد اذعان داشت که امیدوار است در آینده‌‌ای نزدیک پلتفرم‌‌های فعال در صنایع مختلف مانند بازی‌‌های رایانه‌‌ای از پلتفرم این شرکت استفاده کنند، چرا که Neo ابزار کافی را برای چنین کاری در اختیار آنان قرار می‌‌دهد.

0 86

پلتفرم بلاک چینی Neo در یکی از پست‌‌های رسمی خود به تاریخ ۲۹ مه اعلام کرد که قصد دارد شبکه اصلی (Mainnet) خود را در تاریخ ۳ ژوئن، ساعت ۹:۰۰ (GMT) ارتقاء دهد.

بر اساس این اعلامیه، یکی از پیامدهای اصلی این ارتقاء افزودن کارمزدهای بیشتر – به صورت رمز ارز GAS بر روی بلاک چین Neo – برای تراکنش‌‌های بیش از ۱,۰۲۴ بایت است.

کارمزدها توسط فرمول ۰.۰۰۱ GAS + 0.00001 GAS x (اندازه تراکنش) محاسبه می‌‌شوند و چندین استثنا در این مورد وجود دارند؛ تراکنش‌‌هایی که ارزش زیر ۰.۰۰۱ GAS دارند در دسته‌‌ تراکنش‌‌های دارای اولویت پایین قرار می‌‌گیرند و بر اساس ۱,۰۲۴ در نظر گرفته‌‌ می‌‌شوند.

بر اساس اعلامیه این شرکت، کارمزدها برای مقابله با حمله‌‌های صورت گرفته بر روی شبکه یا تراکنش‌‌های کلاهبردارانه دریافت می‌‌شوند و نباید تاثیری بر کاربران عادی بگذارند.

این پست همچنین به صرافی‌‌های رمز ارز و افراد و گروه‌‌های دیگر توصیه می‌‌کند که از ابزارهای Neo برای ارتقاء کلاینت خود به نسخه ۲.۱۰.۲ استفاده کنند. این نسخه پس از بروزرسانی شامل تمامی نودهای اجماع (Consensus Nodes) شبکه اصلی خواهد بود تا از هر گونه‌‌ هزینه اضافی به دلیل پروتکل‌‌های کارمزد جدید اجتناب شود.

همانطور که کوین‌‌تلگراف قبلا نیز گزارش داده است، Neo 3.0 در اواخر ماه آوریل بر روی یک بلاک جدید به وجود آمد تا کارآیی و ثبات بلاک چین را بهبود بخشد. اریک ژانگ (Erik Zhang)، بنیان‌‌گذار مشترک Neo، در این مورد اذعان داشت که امیدوار است اپلیکیشن‌‌های سرگرمی با مقیاس بالا در آخرین نسخه بلاک چین به کار گرفته شوند:

زمانی که در مورد آمادگی Neo 3.0 برای استفاده تجاری با مقیاس بالا حرف می‌‌زنیم، منظور این است که این شبکه قادر است اپلیکیشن‌‌های با مقیاس بالا را با استفاده از فناوری بلاک چین اجرا کند. در آینده، دوست داریم اپلیکیشن‌‌هایی مانند یوتیوب، Alipay و همچنین شرکت‌‌های سازنده بازی مانند Tencent و Blizzard در بلاک چین به کار خود ادامه دهند و Neo 3.0 ابزار کافی برای انجام چنین کاری را در اختیار آنان قرار خواهد داد.

 

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.