ارائه اولین قراردادهای آتی آزمایشی بیت کوین‌‌ توسط پلتفرم Bakkt

پلتفرم Bakkt و قراردادهای آتی آن به عنوان یکی از نویدبخش‌‌ترین رویدادهای فضای کریپتو به شمار می‌‌آیند. این شرکت اکنون اعلام کرده است که اولین قراردادهای آتی آزمایشی خود را به زودی عرضه خواهد کرد و کاربران می‌‌توانند تجربه کاملی را از این شبکه به دست آورند. این پلتفرم همچنین قصد دارد محصولات دیگری را نیز برای کاربران فراهم آورد که کاملا بر اساس رمز ارزهایی مانند بیت کوین‌‌ هستند.

0 87

کلی لافلر، مدیرعامل پلتفرم Bakkt در گفتگو با رسانه مدیوم در تاریخ 13 مه اذعان داشت که این پلتفرم در نظر دارد قراردادهای آتی آزمایشی بیت کوین‌‌ را در ژوئیه 2019 ارائه دهد.

صرافی رمز ارز سازمانی Bakkt ( پلتفرم Bakkt )در آگوست 2018 معرفی شد و اکنون اعلام کرده است که به زودی قراردادهای آتی آزمایشی بیت کوین‌‌ را در راستای مقررات فدرال و به همکاری شرکت مرجع خود یعنی صرافی بین‌‌قاره‌‌ای (ICE) ارائه خواهد داد.

Bakkt به طور ویژه با صرافی ICE Futures و موسسه توزیع ICE Clear همکاری می‌‌کند تا اولین آزمایش معاملات قراردادهای آتی بیت کوین‌‌ و کاستدی (Custody) را آماده کند. لافلر اذعان داشت:

در راستای فعالیت‌‌های صرافی ما و همکاری با ICE، در طول چند هفته آینده با مشتریان کار خواهیم کرد تا آزمون پذیرش کاربران (UAT) را برای قراردادهای آتی و کاستدی آماده کنیم که احتمالا در ماه ژوئیه عرضه خواهند شد.

این شرکت به همراه اعلامیه مذکور گزارش داد که مشغول همکاری با کمیسیون معاملاتی کالاهای آتی آمریکا (CFTC) است تا از قوانین فدرال پیروی کند و همچنین با الزامات وضع‌‌شده در بخش حفاظت از سرمایه‌‌گذاران سازگار باشد.

بدین صورت، ICE Futures پرونده‌‌ای را تقدیم CFTC کرد تا مجوز ارائه دو نوع عمده قراردادهای آتی بیت کوین‌‌ مانند قراردادهای آتی روزانه بیت کوین‌‌ و قراردادهای آتی ماهیانه بیت کوین‌‌ را به دست آورد.

Bakkt در اواخر ماه آوریل شرکت خدمات کاستدی  DACC) Digital Asset Custody Company) را تصاحب و در عین حال اعلام کرد که این شرکت در اداره خدمات مالی ایالت نیویورک ثبت شده است تا به عنوان شرکت معتمد و واجد شرایط برای دارایی‌‌های دیجیتال فعالیت کند.

رویترز اخیرا گزارشی را منتشر کرد که ICE از طریق خریداری دارایی‌‌های کریپتو با قیمت‌‌های پایین‌‌ سود زیادی را از بازار خرسی سال 2018 به دست آورده است.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.