احتمال عرضه فیسبوک کوین در سه‌‌ماهه سوم 2019

تقریبا یک سال از زمان انتشار خبر عرضه فیسبوک کوین می‌‌گذرد و به نظر می‌‌رسد که کاربران این رسانه جمعی می‌‌توانند به زودی از رمز ارز‌‌ این شرکت بهره ببرند. فیسبوک افراد زیادی را از تیم PayPal به خدمت گرفته است تا تخصص مناسبی را در زمینه سیستم‌‌های پرداختی در اختیار داشته باشد.

0 86

تقریبا یک سال از زمان انتشار خبر عرضه استیبل کوین فیسبوک می‌‌گذرد و به نظر می‌‌رسد که کاربران این رسانه جمعی می‌‌توانند به زودی از رمز ارز‌‌ این شرکت بهره ببرند. فیسبوک افراد زیادی را از تیم PayPal به خدمت گرفته است تا تخصص مناسبی را در زمینه سیستم‌‌های پرداختی در اختیار داشته باشد.

بر اساس گزارش بلومبرگ در روز 8 مه، رسانه اجتماعی فیسبوک پیش از عرضه رمز ارز‌‌ خود چندین عضو شرکت PayPal را به خدمت گرفته است.

طبق گفته منابع ناشناس، فیسبوک تاکنون شاهد گسترش شایعات زیادی در مورد ورود خود به عرصه بلاک چین و سیستم‌‌های پرداختی بوده است و ممکن است توکن خود را در سه‌‌ماهه سوم 2019 عرضه کند.

این شرکت استخدام افراد متخصص در این زمینه را سال گذشته و با رهبری دیوید مارکوس، رئیس قبلی شرکت PayPal، آغاز کرد.

اکنون 20% از تیم 50 نفری گردآوری شده از پلتفرم پرداختی PayPal استخدام شده‌‌اند، وضعیتی که شباهت زیادی به ماجرای “مافیای PayPal” دارد که در اوایل هزاره سوم مطرح شد.

این گروه به خاطر پیشرفت خود در عرصه نوظهور پرداخت الکترونیک مشهور بود و کارآفرینان زیادی را در خود جای داده بود که اکنون بسیار نا‌‌م‌‌آشنا شده‌‌اند – ایلان ماسک، رید هافمن و پیتر تیل.

همانطور که کوین‌‌تلگراف گزارش داد، پروژه رمز ارز‌‌ فیسبوک به شکل استیبل کوین و با نام FB Coin خواهد بود.

طبق منابعی که هفته گذشته اخباری را در این مورد انتشار دادند، فیسبوک در حال مذاکره با شرکت‌‌های پرداختی ویزا و مسترکارد می‌‌باشد و جمع‌‌آوری سرمایه 1 میلیارد دلاری را هدف خود قرار داده است.

منبعی دیگر نیز اذعان داشته بود که فیسبوک نشان تجاری “Libra” را برای این توکن تصاحب کرده است، که با پشتیبانی دلار آمریکا و دارای طیفی از اپلیکیشن‌‌های جدید خواهد بود.

شرکت فیسبوک از سخن گفتن در این مورد اجتناب می‌‌کند.

منبع

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.