اتریوم کلاسیک باب سامرویل را به عنوان مدیر اجرایی خود اعلام کرد

باب سامرویل (Bob Summerwill) یکی از توسعه دهندگان هسته اتریوم به عنوان مدیر اجرایی انجمن اتریوم کلاسیک انتخاب شد.

0 77

همان‌طور که در وبسایت رسمی اتریوم کلاسیک اعلام شده است، اتریوم کلاسیک یک انجمن غیرانتفاعی است که در آپریل ۲۰۱۷ به منظور حمایت مالی از رشد و توسعه پروتکل اتریوم کلاسیک ایجاد شده است.

اگرچه سامرویل در ابتدا از اعضای توسعه‌دهنده اتریوم بود که ریاست بخش ریسک توافق اتریوم را برعهده داشت، اما او هرگز سرسختانه از هیچ رمز ارزی طرفدارای نکرده است.

او در مصاحبه‌ای گفته است که: آنچه که در مورد آن بارها در سال ۲۰۱۸ صحبت کرده‌ام پایان دادن به قبیله‌گرایی است. اگر شما به میزان استفاده از بلاکچین دقت کنید، متوجه می‌شوید که میزان استفاده از این فناوری نسبت به سیستم‌های متمرکز بسیار کم است. بنابراین باید جاه‌طلب بود و آینده را تغییر داد.

او هدف خود از پذیریش سمت مدیر اجرایی اتریوم کلاسیک کمک به ایجاد گفتگویی سازنده در فضای اتریوم کلاسیک و برقراری ارتباط با نقشه راه آن است. سامرویل توضیح می‌دهد که از نظر او اتریوم کلاسیک به دلیل درک اشتباهی که عموم افراد از زمان ایجاد آن به دلیل فروپاشی سازمان مستقل خودغیرمتمرکز در سال ۲۰۱۶ دارند، رنج می‌برد.

حتی اگر حملات ۵۱ درصدی اخیر به شبکه آسیب زده باشد، سامرویل ادعا می‌کند که واکنش جامعه به این موضوع به صورت ناگهانی و یکباره صورت گرفته است.

“سرمایه‌های شما در اتریوم کلاسیک امن هستند، و مشکلی برای کلیدخصوصی شما به وجود نخواهد آمد، تنها باید برای تایید تراکنش اتریوم کلاسیک صبر کنید. نهایی‌ شدن زنجیره اثبات کار از نظر آماری به پایان رسیده است اما هنوز جای کار دارد.

در مجموع سامرویل انتظار دارد که انتقادات و واکنش‌هایی نسبت به پذیرش سمت جدید خود به عنوان مدیراجرایی اتریوم کلاسیک به وجود آید. اما او معتقد است که درها همیشه برای همه باز هستند.

او می‌گوید: آنچه که واقعا می‌خواهم پذیرش این سمت در اتریوم کلاسیک است و امیدوارم بتوانیم به طور عملی به خوبی به پیش رویم. از این‌که مدیر اجرایی اتریوم کلاسیک باشم، بسیار هیجان‌زده هستم.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.