ابرشرکت Fidelity در عرض چند هفته آینده مبادلات سازمانی بیت کوین‌‌ را آغاز خواهد کرد

Fidelity در طی چند هفته آینده مبادلات سازمانی بیت کوین‌‌ را برای مشتریان خود فراهم خواهد آورد.Fidelity در میان بزرگ‌‌ترین شرکت‌‌های مالی دنیا قرار دارد و وارد شدن آن به بازار رمز ارزها مطمئنا می‌‌تواند نویدبخش اتفاقات بسیار خوشایندی برای سرمایه‌‌گذاران این فضا باشد. مقامات این شرکت اعلام داشته‌‌اند که قصد دارند گزینه‌‌های مربوط به دارایی‌‌های دیجیتالی را تا چند هفته آینده در اختیار مشتریان خود قرار دهند و تمرکز اصلی بر نیازهای بازاری آنان خواهد بود.

0 88

 

بر اساس گزارش بلومبرگ در روز 6 مه، شرکت سرمایه گذاری 7 تریلیون دلاری Fidelity در طی چند هفته آینده مبادلات بیت کوین‌‌ را برای مشتریان سازمانی خود فراهم خواهد آورد.

بلومبرگ به نقل از یک منبع ناشناس گزارش داد که Fidelity Digital Assets (شرکت فرعی Fidelity که بر رمز ارزها متمرکز است) به زودی سرویس‌‌های خود را گسترش خواهد داد.

این شرکت در اکتبر 2018 راه‌‌اندازی شد و خدمات کاستدی رمز ارزها را از ماه مارس سال جاری و پیش از ارائه سرویس مبادلات فرابورسی (OTC) برای مشتریان خود فراهم آورد.

بر اساس گفته‌‌های منبع مذکور، ویژگی مبادلات سازمانی بیت کوین‌‌ در عرضه چند هفته آینده در اختیار مشتریان Fidelity قرار گرفت و در ابتدا به دنبال معاملات با حجم بالا خواهد بود.

اگرچه شرکت Fidelity زمانبندی دقیقی را اعلام نکرده، اما خاطرنشان کرده است که جهت‌‌گیری آینده این شرکت در راستای ادغام بیشتر با فضای بیت کوین‌‌ خواهد بود.

آرلین رابرتز، سخنگوی این شرکت اذعان داشت: “در حال حاضر دسته‌‌ای از مشتریان توسط پلتفرم ما پشتیبانی می‌‌شوند.” وی اضافه کرد:

در طی هفته‌‌ها و ماه‌‌های آینده سرویس‌‌های خود را بر اساس نیازهای مشتریان، حوزه‌‌های قضایی و عوامل دیگر گسترش خواهیم داد. سرویس ما در حال حاضر عمدتا بر بیت کوین‌‌ تمرکز دارد.

این گزارش به همراه یکی از تحقیقات صورت‌‌گرفته توسط Fidelity در هفته گذشته منتشر شد که گرایش بسیار زیاد این شرکت به بازار بیت کوین‌‌ را نشان می‌‌داد.

22% از 400 سرمایه‌‌گذار سازمانی که به تحقیق مذکور پاسخ دادند، خاطرنشان کردند که پیش از این در رمز ارزها سرمایه گذاری کرده بودند. تقریبا نیمی از آنها نسبت به رمز ارزها تردید داشتند.

تام جزوپ، رئیس شرکت Fidelity Digital Assets در کنفرانسی خبری عنوان کرد که “سرمایه‌‌گذاران سازمانی بیشتری به صورت مستقیم یا از طریق کارگزاران در حال بهره بردن از دارایی‌‌های دیجیتالی می‌‌‌‌باشند، چرا که تاثیر بالقوه فناوری بلاک چین بر بازارهای مالی – جدید و قدیم – در حال آشکار شدن است.”

منبع: https://cointelegraph.com/news/bloomberg-report-fidelity-will-start-institutional-bitcoin-trading-within-weeks

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.