ابرشرکت Bitmain فعالیت‌‌های خود در آمستردام را متوقف کرد

اخبار مربوط به کاهش فعالیت‌‌های شرکت Bitmain بی‌‌پایان به نظر می‌‌رسند. Bitmain مطمئنا یکی از بزرگترین شرکت‌‌های دنیای کریپتو است و در دو ماه اخیر به دلیل سقوط بازار رمز ارزها مجبور شده است میزان فعالیت‌‌های خود در آمریکا و هلند را تا حد زیادی کاهش دهد. همچنین شایعات زیادی در مورد اخراج 50 درصد از کارکنان این شرکت وجود دارند.

0 70

بر اساس اعلامیه رسمی شرکت استخراج رمز ارز Bitmain Technologies در 14 ژانویه، این شرکت تصمیم گرفته است فعالیت‌‌های خود در کشور هلند را کاهش دهد.

بر اساس گزارشات، این شرکت ضررهای زیادی را به دلیل سودآوری کمتر استخراج رمز ارزها در ماه‌‌های اخیر متحمل شده است. بیت کوین در حال حاضر در محدوده 3,700 دلار معامله می‌‌شود.

طبق اعلامیه مذکور، “از آنجا که ما به دنبال یک تجارت بلندمدت، پایدار و مقیاس‌‌پذیر می‌‌باشیم، در حال حاضر قصد داریم تغییراتی را در کارمندان و فعالیت‌‌های خود اعمال کنیم. این به معنی تعطیلی مراکز آمستردام و اسرائیل می‌‌باشد” و اضافه می‌‌کند:

بر روی چیزهایی تمرکز داریم که برای ماموریت ما کلیدی به حساب می‌‌آیند، نه فعالیت‌‌هایی که فرعی حساب می‌‌شوند.

تا زمان نوشتن این گزارش، Bitmain به درخواست Cointelegraph برای اطلاعات بیشتر در این مورد پاسخی نداده است.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داد، این شرکت قصد دارد نزدیک به 2,500 نفر از کارکنان خود را اخراج کند.

این شرکت هنوز هم شایعات مذکور را تایید نکرده است، در حالی که منابع خبری گزارش داده‌‌اند فرآیند عرضه اولیه کوین (ICO) شرکت Bitmain به دلیل دشواری‌‌های مقرراتی در سایه‌‌ای از ابهام به سر می‌‌برد.

همچنین تغییر مدیران عامل این شرکت، ژیهان وو و میکری ژان کتوان، باعث خواهد شد که این دو از این پس به عنوان رئیس جلسات شرکتی فعالیت کنند و مدیر بخش مهندسی محصولات وانگ هایچائو جای آن‌ها را پر خواهد کرد.

هفته گذشته شاهد کاهش فعالیت‌‌های Bitmain در ایالت تگزاس بودیم، جایی که این شرکت قبلا در نظر داشت 500 میلیون دلار در آن سرمایه گذاری کند.

همچنین صرافی رمز ارز Huobi و شرکت‌‌ نوپای بلاکچینی ConsenSys قصد دارند از فعالیت‌‌های بین‌‌المللی خود بکاهند.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.