ابرشرکت استخراج رمز ارز Bitmain فعالیت‌‌های خود در ایالت تگزاس را به حالت تعلیق درآورد

شرکت Bitmain پس از شایعات مربوط به تعدیل نیروی 50 درصدی اکنون مقیاس فعالیت‌‌های خود در ایالت تگزاس را کاهش داده است. این شرکت عنوان کرده که قصد ندارد این مرکز را تعطیل کند و مقیاس فعالیت‌‌ها را بر اساس شرایط بازار کریپتو تعیین خواهد کرد.

0 76

بر اساس گزارش Texas Public Radio در روز 10 ژانویه، شرکت استخراجی و تولیدکننده سخت‌‌افزار Bitmain، فعالیت‌‌های خود در Rockdale را به حالت تعلیق درآورده است. راکدیل یکی از شهرهای متعلق به شهرستانMilam در ایالت تگزاس است.

استیو یانگ، یکی از قاضیان Milam، در اعلامیه‌‌ای عنوان کرد که تمامی کارکنان Bitmain به غیر از دو مهندس و مدیر روابط انسانی اخراج شده‌‌اند و تمامی فعالیت‌‌ها به حالت تعلیق درآمده‌‌اند.

طبق این مقاله، یانگ اظهار کرده است که Bitmain تنها مقیاس فعالیت‌‌های خود را کمتر خواهد کرد و قصد ندارد آن را تعطیل کند و هم‌‌اکنون به جای 15 کارمند 5 نفر مشغول کار هستند. یانگ اذعان داشت:

آن‌ها میلیون‌‌ها دلار برای نوسازی ساختمان‌‌ها خرج کرده‌‌اند. گفته می‌‌شود که در حال حاضر 7 تا 8 هزار سرور در آنجا وجود دارند

یانگ سقوط قیمت بیت کوین (BTC) را به عنوان دلیل اصلی این برنامه‌‌های جدید – هرچند با جاه‌‌طلبی کمتر – بیان کرده است. یکی از سخنگویان Bitmain عنوان کرد:

“تیم فعلی راکدیل تخصص کافی را برای شروع دوباره پروژه در اختیار دارد. Bitmain در نظر دارد این مرکز را با سرعت کمتری ارتقاء دهد و مقیاس خود را بر اساس شرایط بازار تغییر دهد”.

یانگ همچنین اذعان کرد که Bitmain قبلا اصرار می‌کرد کارمندان خود را از نیروی محلی استخدام کند و همچنین به جای هرگونه تخفیف، مالیات مدرسه این ناحیه را بپردازد. تنها سوالی که باقی می‌‌ماند در رابطه با کسری مالیات‌‌های 10 ساله در مورد دارایی‌‌های حقیقی و شخصی است.

همانطور که Cointelegraph در آگوست سال 2018 گزارش داد، Bitmain قصد داشت یک مرکز داده بلاکچینی و تسهیلات استخراج 500 میلیون دلاری را در ایالت تگزاس تاسیس کند تا فعالیت‌‌های خود در آمریکا را هرچه بیشتر گسترش دهد.

رسانه‌‌های خبری اخیرا گزارشات زیادی را در مورد تعدیل نیروی Bitmain در بسیاری از پروژه‌‌ها منتشر کرده‌‌اند.

بر اساس یکی از گزارشات در دسامبر 2018، شرکت‌‌های Bitmain و Huobi در نظر دارند بخشی از کارمندان خود را تعدیل کنند.

به همین صورت، چندین رسانه چینی ادعا کرده‌‌اند که Bitmain تمامی تیم توسعه بیت‌‌کوین کش (BCH) خود را اخراج کرده است.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.