آینده‌ استلار لومنز (XLM)……

در مواردی از کسب و کارها که به تسهیل پرداخت‌ها میان افراد اختصاص دارند، انتخاب اینکه از کدام بلاکچین استفاده شود و کدام فین‌تک به کار برود، اهمیتی حیاتی برای رشد آن‌ها دارد. هر چند رابطه‌ بین رمز ارزها و فین‌تک‌های مبتنی بر فیات (Fiat) منجر به یک سیر صعودی در پیدایش ارزهای دیجیتال گردید. در رابطه با بلاکچین‌هایی که تخصص آن‌ها فراهم‌کردن راه‌حل‌هایی برای بانک‌ها و سیستم‌های پرداخت به منظور پردازش نقل و انتقالات برون‌مرزی است، دو بلاکچین در حال حاضر فضا را در اختیار دارند: استلار (Stellar) و XRP.

0 1,279

استراتژی توسعه‌ استلار (XLM)

همانطور که در بالا توضیح داده شد، استلار لومنز (Stellar Lumens) که به اختصار با XLM نشان داده شده و ششمین سکه از نظر ارزش بازار است، بر روی گسترش لیست شرکای خود متمرکز شده تا در نتیجه تکنولوژی تقویت پرداخت-انتقال آن که به طور مداوم توسط تیم استلار بهبود می‌یابد، دسترسی گسترده‌تری پیدا کند. در حین ساخت معماری مورد نیاز آن، هر از چند گاهی تیم پشت Speedy Coin هم مورد توجه قرار می‌گیرد که به موازات این پروژه یکی از بهترین عملکردهای بازار را تجربه کرده است.

برای رسیدن به آن چه که عنوان این مطلب مورد تاکید قرار داده و اینکه چگونه احتمال آن وجود دارد که جفت XLM/USD بتوانند به زودی در رقم ۱.۰۰ دلار جایگاه خود را با یکدیگر عوض کنند، بایستی از پایین آغاز کنیم.

یکی از حرکت‌های کلیدی که شرکت پشت نام استلار لومنز طی حیاتش در رابطه با کریپتو انجام داد، تیم‌سازی با IBM است. IBM از بلاکچین جدید Blockchain World Wire رونمایی کرد. این بلاکچین « یک مسیر مالی تازه را ارائه می‌کند که می‌تواند به طور همزمان پرداخت‌های برون‌مرزی را تقریباً به صورت آنی دریافت و تسویه کند. » قبل از آن، این غول تکنولوژی به صورت عمومی اعلام کرد که چگونه با استفاده از راهکارهای تکنولوژیکی بلاکچین مربوط به ششمین سکه‌ی بزرگ بازار می‌خواهد یک سکه‌ی پایدار را توسعه دهد که یک به یک با دلار پشتیبانی می‌شود.

امروزه فرستادن پول به خارج از مرزها هم برای پرداخت و هم برای دریافت نیازمند مجموعه‌ای از واسطه‌ها است که هر کدام به هزینه و زمان فرآیند اضافه می‌کنند. با بلاکچین World Wire شرکت IBM، دریافت و پرداخت به طور قطعی تقریباً در لحظه اتفاق می‌افتد. این راهکار از دارایی‌های دیجیتال برای پرداخت نقل و انتقالات استفاده می‌کند

بدیهی است که آنچه در بالا گفته شد می‌تواند بر قیمت XLM برای برنامه‌ریزی‌های آتی در بلندمدت موثر واقع شود. با این حال، ممکن است یک خبر هیجان‌انگیز در کمین همه‌ی صاحبان توکن XLM باشد که آن‌ها را به حفظ کیف پول دیجیتالی محبوبشان مطمئن‌تر کند.

اگر به یک توییت در سه ماه پیش برگردیم، کوین بیس (Coinbase) اعلام کرد که در حال بررسی سکه‌های مختلفی در بازار است که می‌توانند به عنوان یک دارایی جدید در لیست آن قرار بگیرند.

کوین بیس به عنوان یکی از بزرگترین و پیشروترین پلتفرم‌های تبادل در جهان، با تصمیم خود برای اضافه‌کردن XLM به عنوان یک گزینه‌ی تجارت می‌تواند مستقل از روندی که در آن زمان خاص در بازار جریان دارد، ارزش این ارز را بالا ببرد. اثری که کوین بیس به دنبال اضافه‌کردن یک سکه به پلتفرمش، بر روی آن می‌گذارد، پیش از این با عملکرد ETC/USD مشاهده شده است. از نظر تکنولوژیکی، به عنوان یکی از قدرتمندترین و امیدوارکننده‌ترین سکه‌ها، ارز XLM شرکت استلار واقعاً شانس خوبی برای دست یافتن به رقمی بالاتر از ۱.۰۰ دلار در اواسط دوره دارد.

Lightyear یا شرکت Lightyear توانست شرکت Chain را تصاحب کند و همکاری این دو موجب شکل‌گیری برند تازه‌ی اینتراستلار (Interstellar) شد. طبق پست موجود در رسانه‌ی اینتراستلار، اینتراستلار به موسسات کمک می‌کند تا بر روی شبکه‌ استلار (بنیاد توسعه‌ی استلار) بنا شوند تا مستقل باقی بمانند.

همانطور که در پست وبلاگ بر آن تاکید شده بود، جِد مک‌کالب (Jed McCaleb)، کوفاندر بنیاد توسعه‌ی استلار، مدیر ارشد تکنولوژی (CTO) اینتراستلار و آدام لودوین (Adam Ludwin)، مدیر ارشد اجرایی شرکت Chain، مدیر ارشد اجرایی اینتراستلار خواهند بود.

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.