آیا شما مالک لیسک (Lisk) هستید؟ به نمایندگان رای دهید و لیسک کسب کنید!

آن دسته از صاحبان لیسک که کوین‌های خود را بلااستفاده رها کرده‌اند، می‌توانند با رای دادن به نمایندگان لیسک کسب درآمد کنند. پس به این افراد توصیه می‌کنیم حتما این راهنما را بخوانند. در این راهنما فرآیند رای دهی به سادگی و به همراه تصویر آموزش داده شده است.

0 216

این راهنما خطاب به تمام مالکان لیسک است که اجازه می‌­دهند لیسک­ کوین­‌هایشان در صرافی‌­ها و یا کیف­­ پول، خاک بخورند! بهتر نیست به نمایندگان رای بدهید و دارایی خود را افزایش­ دهید؟ فرآیند واقعا ساده است و تنها چنددقیقه زمان می­برد. تنها این ۳ مرحله را دنبال­ کنید.

۱.) لیسک­ کوین­‌های خود را به کیف ­پول انتقال ­دهید

اگر شما مقدار لیسک خود را در یک صرافی رمزنگاری­ شده ذخیره کرده‌­اید (و یا فقط خریداری کرده­‌اید)، آن را به کیف ­پول لیسک خود منتقل­ کنید. شما می‌توانید کیف­ پول لیسک رسمی و آفلاین را در https://lisk.io دانلود کنید و یا یک حساب کیف­ پول آنلاین جدید را در https://login.lisk.io ایجاد کنید.

۲.) نماینده(های) لیسک خود را انتخاب ­کنید

وارد کیف­ پول خود شوید و در قسمت «نمایندگان» (سمت چپ) کلیک ­کنید. اکنون شما می­‌توانید لیستی از ۱۰۱ نماینده (استخر یا ‘pools’) را مشاهده­ کنید که قادر به فورج (forge) کردن (ماینینگ) لیسک هستند. اما اولین مورد موجود را کورکورانه انتخاب نکنید! هر نماینده‌­ای که فورج می‌­کند، لزوما لیسک خود را نیز پرداخت نمی‌­کند! همچنین درصد پرداخت خارجی (outpayment) استخر را درنظر بگیرید (که از ۵٪ تا ۱۰۰٪ هر چیزی ممکن است)! در این مورد نگران نباشید: شما می توانید یک بررسی مختصر و مفید از استخر لیسک را در http://tools.mylisk.com/calculator.php پیدا ­کنید.

شما همچنین باید مراقب لیست دوم واقع در زیر لیست نمایندگان بالایی باشید. این فهرست شامل تمام “نامزدهای” نمایندگی است که در رتبه ۱۰۲ و قبل از آن قرار دارند. درحال­ حاضر این‌ها نمی­‌توانند فورج کنند، اما تعدادی از استخرهای ۵۰ تا ۹۰ درصد موجود در حالت ‘آماده به کار’ وجود دارند که می‌توانند با افزایش رای (upvote) توجه لازم را دریافت نمایند. به محض اینکه به رتبه ۱۰۱ یا بالاتر برسند، آن‌ها نیز شروع به فورج کردن خواهند کرد.

lisk
lisk

۳) رای دادن به نماینده(ها)

پس از انتخاب نمایندگان خود، روی «√ رای » در سمت راست و بالای کیف ­پول خود کلیک کنید. توجه داشته باشید که شما برای هر رأی یا جلسه، مبلغ ۱ لیسک را پرداخت خواهید­ کرد. اما در عوض این هزینه به شما اجازه می‌­دهد که به­ طور همزمان به ۳۳ نماینده رای ­دهید (اگر بیش از یک نماینده را انتخاب­ کنید، این هزینه افزایش نمی‌یابد).

جهت تکمیل، همانطور که در تصویر زیر نشان­ داده شده ­است ، رأی(های) خود را تأیید کنید (همین! از این به بعد شما لیسک دریافت خواهید کرد).

lisk 1
lisk 1

تا زمانی که آدرس لیسک شما در استخر(های) لیسک ظاهر شود، ممکن است یک ساعت طول بکشد. اما بعد از آن می‌­توانید از درآمد روزانه خود در صفحات آماری استخر(ها) لذت ببرید. بهترین مساله این است که شما بصورت تمام وقت و حتی هنگامی که کامپیوتر شما خاموش است و خواب هستید، کسب درآمد دارید! صرف­نظر از استخر شماره ۱ یا “thepool”، اکثر استخرها بلافاصله پس از اینکه دارایی­های شما به آستانه پرداخت (که معمولا بین ۱ تا ۱۰ لیسک است) رسید، عمل پرداخت را انجام می‌­دهند. استخر شماره ۱ سطح مبلغ بسیار پایینی پرداخت را در ۰.۲ لیسک انجام­ می‌دهد. این مورد، عیب بسیار بزرگی برای صاحبان مقادیر کمتر لیسک است، زیرا در هر پرداخت، هزینه ۰.۱ لیسک کسر خواهد شد. این مورد را به خاطر بسپارید.

استخرهای لیسک توصیه شده – ۵ انتخاب برتر

۱.) رابین هود (Robinhood) (پرداخت ۱۰۰%)→ http://robinhood.liberspirita.net

۲.) لِسک­ پول (LskPool) (پرداخت ۸۰%)→ https://lskpool.lisk-ua.net

۳.) لیسک­ پول.تاپ (LiskPool.top) (پرداخت ۹۰%)→ https://liskpool.top

۴.) لیسک ­پول.کام (LiskPool.com) (پرداخت ۷۵%)→http://www.liskpool.com

۵.) کامیونیتی­ پول (Communitypool) (پرداخت ۸۰%)→ https://forum.lisk.io/viewtopic.php?f=48&t=1268&p=9802#p9802

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.