آغاز کار توکن کاربردی جدید صرافی رمز ارز‌‌ بیت فاینکس

صرافی رمز ارز‌‌ بیت فاینکس علی‌‌رغم مشکلات به وجود آمده در دادگاه بالاخره توکن کاربردی خود را عرضه کرد. این توکن برای انجام تراکنش‌‌ها و همچنین بخشی از گزینه‌‌های اختصاصی پلتفرم بیت فاینکس کاربردی است. کاربران می‌‌توانند این توکن‌‌ها را در ازای ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم و دلار آمریکا مبادله کنند.

0 89

صرافی رمز ارز‌‌ بیت فاینکس (Bitfinex) روز 17 مه اعلام کرد که توکن کاربردی (Utility Token) خود یعنی UNUS SED LEO را راه‌‌اندازی کرده است.

این توکن کاربردی صرافی بیت فاینکس برای دسته‌‌ای از فعالیت‌‌های معاملاتی قابل استفاده است و از روز 20 مه به ازای کوین‌‌های تتر (USDT)، بیت کوین، اتریوم، دلار آمریکا و EOS قابل معامله خواهد بود.

وایت پیپر این پروژه که در روز 10 مه منتشر شدند، LEO را به عنوان توکنی کاربردی معرفی می‌‌کنند “که در قلب اکوسیستم iFinex جای دارد.” iFinex شرکت مالک بیت فاینکس است. شرکت iFinex زیرساخت مستحکم‌‌تر و مستقل‌‌تری را فراهم آورده و از سرویس وب آمازون به یکی از مراکز داده خود منتقل شده است.

بیت فاینکس در طی عرضه اولیه خود توانست 1 میلیارد دلار به صورت استیبل کوین تتر (USDT) و بیت کوین به دست آورد.

همانطور که قبلا توسط کوین‌‌تلگراف گزارش شده است، دادگاه عالی ایالت نیویورک اخیرا به بیت کوین و پروژه استیبل کوین تتر اجازه داد فعالیت‌‌های خود را در طی پرونده به وجود آمده توسط دادستانی کل ایالت نیویورک (NYAG) ادامه دهند.

دادستانی کل نیویورک پیش از این اذعان داشته بود که بیت فاینکس 850 میلیون دلار از دست داده و از ذخایر تتر برای پوشش ضرر استفاده کرده است. بیت فاینکس بدین صورت به اتهامات وارد شده پاسخ داد که ادعاهای دادستانی کل نیویورک کاملا اشتباه هستند. این صرافی اعلام کرد که در دادگاه با این پرونده خواهد جنگید:

مطمئنا اتهامات وارد شده توسط دادستانی کل ایالت نیویورک را به چالش خواهیم کشید... همچنین می‌‌خواهیم این اطمینان را به شما بدهیم که ادعای ضرر 850 میلیون دلاری کاملا نادرست است.

 

معنی

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.