آخرین اخبار از بازار ارز رمز: رشد ۳۵ درصدی ZRX در فهرست Coinbase

0 73

امروز باز هم بازار ارز رمزها بدون نوسان هستند؛ 0x رشد می‌کند،‌ XRP و Tezos به آرامی در حال بازیابی موقعیت خود هستند.

به نظر می‌رسد که بازار ارز رمز باز هم افقی می‌شوند، چرا که طی ۲۴ ساعت گذشته تحرک کمی در بازار رخ داده است. ارزش بازار کلی همانند روز گذشته بالای ۲۱۰ میلیارد دلار قرار دارد.

نمودار بیت کوین نیز مجددا خط صاف است و کمی پایین‌تر از ۶٬۶۰۰ دلار قرار دارد. تحلیل‌گران به تشکیل یک مثلث متقارن اشاره می‌کنند که می‌تواند منجر به شکست استحکام آن شود. حجم معامله نیز پس از صعود اخیر عقب نشینی کرده و در ۴ میلیارد دلار پایدار شده است. اتریوم هنوز ضعیف است اما در حال حاضر ۲۱۰ دلار ارزش دارد که نسبت به روز گذشته تغییری را نشان نمی‌دهد.

آلتکوین ها امروز نیز شرایط مختلفی دارند. در میان ۱۰ سکه برتر،‌ XRP بهترین شرایط را با رشد ۴٪  نشان می‌دهد و ارزش آن به ۰٫۴۶۶ رسیده است. استلار و کاردانو نیز بیش از ۲ درصد رشد داشته‌اند اما سایر ارزها کمی کاهش را تجربه کرده‌اند. با نگاهی به ۲۰ سکه برتر در می‌یابیم که تنها Neo و Tezos سبز هستنند و چند درصد رشد داشته‌اند،‌ سایر ارزها همگی به میزان کمی عقب‌نشینی کرده‌اند.

https://s3.amazonaws.com/main-newsbtc-images/2018/10/17044004/0xchart3.jpg

رشد بزرگ از آن امروز پروتکل 0x DEX است که ۳۵ درصد رشد کرده و به بالای ۱ دلار رسیده است. با عرضه 0x در Coinbase، حجم معاملات نیز از ۲۰ میلیون دلار به بالای ۱۱۵ میلیون دلار رسیده است.

در این هفته 0x حدود ۴۰ درصد رشد کرده است. رشد آن در ماه گذشته حدود ۸۰ درصد بوده که آن را به قیمت‌های انتهای ژوئیه نزدیک کرده است. Binance اکثر حجم معاملات را در اختیار دارد (بالای ۵۰ درصد)، و همانطور که انتظار می‌رفت Coinbase Pro با در اختیار داشتن حدود ۲۰٪ از معاملات در ZRX در جایگاه دوم قرار دارد.

در میان سایر آلتکوین‌های حاضر در ۱۰۰ سکه برتر، PIVX با رشد ۱۴ درصدی و MobileGo با رشد ۱۲ درصدی درحال حاضر عملکرد خوبی دارند. توکن Eternal یکی از سکه‌هایی است شرایط سختی را می‌گذراند و در زمان نگارش این مقاله ۲۳٪ ارزش خود را از دست داده است.

ارزش بازار کلی کریپتو نیز تغییر چندانی از شب گذشته نداشته و هنوز هم در حدود ۲۱۲ میلیارد دلار قرار دارد. حجم معامله به ۱۲ میلیارد دلار بازگشته و به نظر می‌رسد که کانال‌های کناری کار خود را از سر گرفته‌اند. سلطه بیت کوین کمی کاهش یافته و به ۵۳٫۸ درصد رسیده است، البته هنوز هم در برابر آلتکوین‌ها قدرتمند است، چرا که آن‌ها در پایین‌ترین سطوح خود در بیش از یک سال گذشته قرار دارند.

FOMO Moments قسمتی است که نگاهی روزانه به ۲۰ آلتکوین برتر در دوره معاملاتی کنونی می‌اندازد و بهترین عملکردها را تحلیل می‌کند و به دنبال روندها و فاندامنتال‌های احتمالی می‌گردد.

 

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.